Проекти будинків з цоколем
Красиві проекти будинків c цоколем: фото, каталог
Категорія проектів | Будинки c цоколем |
Вартість проектів | Від 13500 грн |
Площа проектів | Від 167 м2 |
Поверховість проектів | Одноповерхові, мансардні, двоповерхові |
Формат документації | Друкований |
Проекти будинків з цокольним поверхом або підвальним приміщенням
Практично всі домовласники розмірковують про використання вільного простору під приватним котеджем. Залишати таку площу невикористаною їм здається нерозумно. Найчастіше в цоколі розміщують котельне приміщення, гараж, лазню, власний винний льох або більярдну. Проаналізувавши всі сторони цього питання, ми вирішили познайомити вас з нашим досвідом про доцільність такого будівництва.
Плани проектів будинків з цоколем: фінансове питання
Доцільність будь-якого будівництва під ключ визначає його підсумкова вартість. Цокольний поверх та підвал - процедура з серйозними витратами. Якщо індивідуальний або готовий проект будинку з цоколем розрахований з урахуванням поганих ґрунтових умов, ціна організації цих приміщень все одно буде високою. Ми підрахували, що вартість індивідуального будівництва будинку з цоколем або підвалом буде дорожче звичайного котеджу на 20-35%. Якщо буде потреба зводити цоколь в умовах скельних ґрунтів, то це будівництво можна буде повністю назвати “золотим”.
Архітектурний проект цокольного поверху заміського будинку містить найбільш витратні етапи, якими вважаються тепло- та гідроізоляція. При цьому група ґрунтів та їх геологічний склад значення не мають. Додатковою статтею кошторису, відсутньої у звичайних житлових котеджах, стане пристрій підлог у цоколі.
Планування проектів будинків з цоколем: виправдані варіанти будівництва
У деяких випадках користь від будівництва цоколя виправдовує серйозні витрати. Це трапляється в таких випадках:
- Хорошим варіантом будинок з цоколем є для великих сімей, які розраховують на створення більш просторої житлової площі, маючи при цьому компактну земельну ділянку. Поганий для будівництва ґрунт та достатні фінансові можливості дозволять реалізувати проект котеджу з цокольним поверхом або підвалом. Розширити житлову площу можна шляхом розміщення технічної частини в підземному поверсі.
- Рельєф ділянки має крутий ухил. Для будівництва будинку з цоколем (фото, ескізи, креслення, ескізні проекти, схеми та відео можна дивитися у цьому розділі) на такій ділянці передбачається влаштування горизонтальної площадки методом зрізання ґрунтових мас на схилі. Ту частину, яка знаходиться під схилом, зручно зайняти цокольним поверхом.
- Наявність цокольного поверху є принциповою вимогою замовника, яка цілком забезпечена фінансово.
Про способи раціонального використання додаткового підземного поверху, який передбачає проект котеджу з цоколем, ми розповіли в ЦІЙ СТАТТІ.
Проекти будинків з підвалом або цоколем: доцільність типових рішень
Плани будинків з цоколем не були популярними серед забудовників у 2020 році та в наш каталог включені в обмеженій кількості, оскільки їх створення не дуже виправдано. Вибір архітектурних та конструктивних параметрів підземної частини будівель безпосередньо залежить від складності ґрунтових умов.
Для грамотної адаптації проекту з цоколем до наявного положення на ділянці буде потрібно внести велику кількість змін, у порівнянні з допроектуванням цоколя до вподобаної вами схеми котеджу. Окрім адаптації ґрунту може бути змінене планування будинків з цоколем з урахуванням побажань клієнта. Також може бути створений оригінальний дизайн будинків з цоколем.
Бажаємо вам знайти та придбати кращий проект для будівництва нового будинку!
Z500 Україна – це особистість архітектурної компанії Z500 International, яка надає свої послуги по всьому світу. Наші архітектори, інженери і конструктори це впевнені професіонали своєї справи з багаторічним досвідом і безліччю реалізованих проектів, які звикли до злагодженої, командної роботи та завжди прагнуть до якісних результатів. У нас клієнти отримують виключно успішні проекти приватних будинків з європейським дизайном, практичними рішеннями і продуманістю кожної деталі.
ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ
Автор статті: Марія Банах, ведучий експерт компанії Z500