Відмова від відповідальності

1. Використовуючи даний Сайт https://z500.com.ua/ (далі - Сайт), ви погоджуєтесь з «Відмовою від відповідальності». Якщо ви не згодні з будь-яким положенням «Відмови від відповідальності», не використовуйте даний Сайт.

2. Адміністрація Сайту та / або їх ліцензіари володіють правами на інтелектуальну власність щодо Сайту і його вмісту. Згідно з Правилами нижче, всі права на інтелектуальну власність захищені.

3. Правила користування Сайтом

Ви можете переглядати, завантажувати для цілей кешування і роздруковувати вміст сторінок Сайту, з урахуванням того, що:

3.1. Ви не можете публікувати дані матеріали (включаючи публікації на інших веб-сайтах), відтворювати або завантажувати їх в будь-які приватні або громадські системи електронного пошуку. (Адміністрація Сайту підтримує сумлінне використання матеріалів Сайту в навчальних / некомерційних цілях).

3.2. Ви не можете відтворювати, копіювати, розмножувати, продавати, перепродувати або яким-небудь іншим чином використовувати даний Сайт в комерційних цілях без нашої письмової на те згоди.

4. Інформація на даному сайті надається безкоштовно, і, використовуючи цей Сайт, ви погоджуєтеся з відмовою від можливих претензій на нашу адресу в зв'язку з вмістом Сайту.

5. Хоча Адміністрація Сайту докладає всіх зусиль для забезпечення коректності інформації, що розміщується на Сайті, Адміністрація Сайту не гарантує її точність і правильність; Адміністрація Сайту теж не бере на себе відповідальність за працездатність і доступність Сайту і його оновлення.

6. Наскільки дозволяє чинне законодавство, ми не пов'язуємо себе якими-небудь забов'язаннями і гарантіями (включаючи, але не обмежуючи законні вимоги до якості, відповідності призначенню, дотримання розумної обережності і навичок).

7. Відповідальність адміністрації Сайту обмежена і виключена до меж, дозволених чинним законодавством. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за витрати, втрати або збиток, що прямо або побічно виникли при діях, регульованих даною Відмовою від відповідальності, або пов'язані з використанням Сайту, включаючи, але не обмежуючись упущеним прибутком, контрактами, діловою репутацією, даними, доходом, виручкою або економією.

8. Проте, ніщо в рамках даної Відмови від відповідальності не обмежує відповідальність Адміністрації Сайту за шахрайство, нанесення шкоди здоров'ю або смерть, спричинені злочинною недбалістю Адміністрації Сайту, а також будь-яку іншу відповідальність, яка не може бути обмежена в рамках чинного законодавства.

9. Ви не можете використовувати Сайт будь-яким чином, що може привести до пошкодження Сайту, його непрацездатності чи недоступності.

10. Ви не можете використовувати Сайт будь-яким чином, що прямо або опосередковано веде до порушення законодавства, заподіяння шкоди або вчинення протизаконних дій.

11. Ви не можете використовувати даний Сайт для маркетингових цілей без письмового на те дозволу Адміністрації Сайту.

12. Ви не можете використовувати даний Сайт для здійснення масових розсилок і спаму.

13. Ви не можете використовувати даний Сайт для копіювання, поширення та пересилання будь-яких незаконних матеріалів, або будь-яких інших матеріалів, які можуть послужити підставою для судового переслідування відповідно до законодавства. Всі матеріали, які ви копіюєте, поширюєте і посилаєтеся за допомогою даного Сайту, не повинні бути такими, що дискримінують, непристойними, образливими, або такими, що викликають ненависть. Ці матеріали не повинні порушувати чиї-небудь права на інтелектуальну власність, права на конфіденційність, містити закликів до незаконних дій. Матеріали не повинні бути порнографічними, такими, що принижують людську гідність, загрозливими або такими, що навмисно вводять в оману.

14. Адміністрація Сайту залишає за собою право на своє бачення вилучити будь-який матеріал, розміщений на даному Сайті, заморозити або видалити ваш персональний аккаунт, обмежити ваш доступ до Сайту або почати судове переслідування відносно вас.

15. Відносно всіх розміщуваних вами на даному Сайті матеріалів, ви даєте Адміністрації сайту повсюдне, безвідкличне, неексплозивне, вільне від зобов'язань право на їх використання, відтворення, адаптацію, публікацію, переклад і поширення за допомогою будь-яких видів зв'язку і мовлення, а також право на суб-ліцензію.

16. Посилання на сторонні сайти

16.1. Деякі посилання на цьому Сайті ведуть до ресурсів, що розташовані на сторонніх сайтах. Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності за доступність цих ресурсів і за їх контент.

17. Зміна положень Відмови від відповідальності

17.1. Адміністрація Сайту може переглядати положення Відмови від відповідальності в будь-який час. Будь ласка, ознайомлюйтеся з положеннями Відмови від відповідальності регулярно.

18. Дана Відмова від відповідальності носить вичерпний характер щодо використання Сайту, і має пріоритет над будь-якими іншими угодами у відношенні використання Сайту.

Оцініть статтю
(
Оцінок: 0
Середня: 0
)
Що ще можна додати до сказаного вище?
Про те, що відбувається з вашими персональними даними на нашому сайті читайте тут.
^
Ми використовуємо файли cookie для збору і обробки персональних даних для правильної роботи Ваших налаштувань на сайті. Продовжуючи працювати на сайті, ви погоджуєтеся з їх використанням. Додаткову інформацію ви знайдете в політиці конфіденційності. Щоб обмежити використання cookie, натисніть тут.
зрозуміло