Про нас

Z500

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ЧОМУ САМЕ ПРОЕКТИ Z500?

900 УНІКАЛЬНИХ ПРОЕКТНИХ РІШЕНЬ

Широкий діапазон проектів дозволить підібрати рішення будь-якій людині, незалежно від віку та стилю життя.

ВІДПОВІДНІСТЬ БУДІВЕЛЬНИМ НОРМАМ

Документація деталізована, проекти адаптовані до вимог Державних будівельних норм України: ДБН, ДСТУ, ГОСТ.

ПРОФЕСІЙНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ НА ВСІХ СТАДІЯХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

Починаючи з вибору проекту будинку до уведення його в експлуатацію - наші співробітники готові у будь-який момент проконсультувати Вас на усіх етапах будівнивництва. 

ВНОСИМО КОНСТРУКТИВНІ, ІНЖЕНЕРНІ ТА АРХІТЕКТУРНІ ЗМІНИ У ПРОЕКТ

У відносинах з клієнтами ми користуємося принципами гнучкості, індивідуальності і креативності. Менеджер проекту прийме до уваги Ваші бажання та пропозиції, а спеціалісти проектного відділу адаптують проект від особливості Вашої ділянки і стилю життя. Здійснюємо індивідуальне проектування.

Що можна отримати, звернувшись до Z500?

  • 2 екземпляри проектної документації
  • зрозумілі креслення, кожен проект містить повну специфікацію матеріалів
  • зеркальне відображення будь-якого типового проекту безкоштовно
  • адаптація типового фундаменту під геологічні особливості Вашої ділянки
  • можливі варіанти вибору стінових будівельних матеріалів: керамоблоки, газобетон
  • при необхідності проводиться посадка будинку на земельну ділянку
  • типова проектна документація надається у 2 варіантах комплектації: 2 розділи (архітектурний та будівельний) або 5 розділів (архітектурний, конструктивний, система водопостачання та каналізації, опалення та вентиляції, електропостачання) 
  • видаємо типовий проект без змін - до 3х робочих днів.

Архітектурне бюро Z500 є єдиним офіційним представником в Україні міжнародної компанії Z500, займається продажем типових проектів приватних житлових будинків, а також індивідуальним проектуванням. Про це свідчить і сертифікат, наведений нижче.

ВІК ТА ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ Z500

Історія Z500 почалася в 2006 році з архітектора Петра Звержинского, який заснував архітектурне бюро у своїй власній квартирі у Варшаві. Тоді компанія займалася дизайном резиденцій, індивідуальних будинків і дизайном інтер'єрів. Через 2 роки було прийняте рішення про створення готових проектних рішень. У 2008 році вже 40 готових проектів склали основу портфоліо Z500.

У тому ж році до компанії приєднався Маріуш Дембскі, він зайнявся розробкою стратегії і розвитком зарубіжних ринків. Мета компанії була проста, хоча і здавалася нереальною - стати кращою архітектурною компанією, що робить готові проекти будинків в Європі.
Перший каталог готових проектних рішень був опублікований у 2010 році. Тоді Z500 вдалося передбачити світові тенденції в функціональності і сучасному дизайні.

У 2021 році компанія продовжує задавати тренди в проектуванні. У каталозі Z500 вже більше 1400 моделей будинків. Багато студентів європейських університетів використовують наші проектні рішення для захисту своїх наукових ступенів.

Студія Z500 представлена ​​в 22 країнах світу - в Європі, США, Азії. Зарубіжні філії - це можливість обмінюватися досвідом і безперервно вдосконалювати продукт. Z500 International


КЕРІВНИЦТВО ТА КОМАНДА КОМПАНІЇ

За кожною гарною візуалізацією, за кожним функціональним рішенням і натхненним поглядом клієнта стоять співробітники нашої студії.

Основною причиною завоювання і виправдання довіри клієнтів є праця всіх тих людей, які починали свою трудовою діяльність в Z500 і / або працюють на благо компанії зараз. Кваліфікованість, креативність і величезні зусилля нашої команди дозволили очолити ринок типових проектів в Україні.

Олена Кудіненко, директор Студії Архітектурне бюро Z500

«Для нас будинок - це не просто архітектурна споруда, це місце комфорту і безпеки наших клієнтів. Усвідомлюючи цю цінність, більше 10 років ми працюємо над збереженням балансу затишку і естетики в деталях - матеріали, технології, системи освітлення, архітектурні об'єми - увага до них формує грамотний функціональний простір. Без перебільшень, ми внесли значний вклад в українську культуру проекту, і ми бачимо своє визнання в тому, щоб розвивати сферу проектування в Україні в подальшому».


УСПІХИ ТА ДОСЯГНЕННЯ КОМПАНІЇ

За 10 років роботи в Україні Студія Z500 пройшла випробування часом і завоювала лідерську позицію в ніші проектування приватних будинків. І ми раді окреслити успіхи Z500 не тільки на словах, але і на фактах:

Більше 50 000 проданих проектів у світі
Більше 20 років досвіду в проектуванні функціональних житлових просторів
22 представництва
Понад 900 сучасних проектів з унікальним дизайном

НАШІ ПАРТНЕРИ

ПРОФІКАРКАС

ПРОФІХАУС

ЕВРОДОМ

МЕТРОПЛЕКС

ДНІПРОБУД

BUDDOM

ПРОФИСТРОЙ

РЕКВІЗИТИ

ФОП КУДІНЕНКО ОЛЕНА ВАСИЛІВНА 

Юридический адрес: г.Київ пр-т Григоренка 38-А кв.157 

ЄДРПОУ: 2965202741 

ІПН: 2965202741 

Р/р: UA073206490000026008052727143 ФIЛIЯ "РОЗРАХ.ЦЕНТР" АТ КБ"ПРИВАТБАНК" 

МФО: 320649

Оцініть статтю
(
Оцінок: 3
Середня: 5
)
Що ще можна додати до сказаного вище?
Про те, що відбувається з вашими персональними даними на нашому сайті читайте тут.
^

Anonymus
Фото директора краще змінити. Потрібне професійне фото якщо ВИ вже директор і вже на сайті, ну
Це пише стиліст дизайнер якщо що це тверрдження оспарювати не можна.
Ну або можна але в такому випадку репутація сайту не буде підвищуватись
Ми використовуємо файли cookie для збору і обробки персональних даних для правильної роботи Ваших налаштувань на сайті. Продовжуючи працювати на сайті, ви погоджуєтеся з їх використанням. Додаткову інформацію ви знайдете в політиці конфіденційності. Щоб обмежити використання cookie, натисніть тут.
зрозуміло