Угода користувача

1. Терміни та визначення

Продавець - інтернет-магазин https://z500.com.ua/, який здійснює продаж Товарів і Послуг дистанційним способом на Сайті.

Покупець - будь-яка фізична або юридична особа, яка здатна прийняти і оплатити замовлений ним Товар або Послугу в порядку і на умовах, встановлених цією Угодою та чинним законодавством України.

Товар або Послуга - об'єкт купівлі-продажу. Інформація про Товари і послуги розміщується Продавцем на Сайті для продажу через Інтернет-магазин дистанційним способом. Перелік Товарів та Послуг, розміщених на Сайті, може змінюватися на розсуд Продавця без повідомлення Покупця.

Інтернет-магазин - торгова площадка Продавця, розташована в мережі Інтернет, що має в контенті каталог пропонованих для продажу Товарів і Послуг (віртуальну вітрину) та інтерактивний механізм оформлення Замовлення на ці Товари та Послуги із зазначенням цін, а також іншу інформацію.

Сайт - веб-ресурс Інтернет-магазину https://z500.com.ua/.

Угода - це Угода, яке регламентує відносини між Покупцем і Продавцем.

Замовлення - документ, що містить перелік Товарів і Послуг, обраних Покупцем в Інтернет - магазині.

Доставка - доставка Товару третьою особою (перевізником), що надає Продавцю послуги з доставки Замовлення Покупцю.

2. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

2.1. Замовляючи і набуваючи Товари та Послуги на Сайті, Покупець погоджується і приймає всі умови, викладені в цій Угоді. У разі незгоди з цією Угодою Покупець зобов'язаний негайно припинити використання сервісу Інтернет-магазину і покинути Сайт.

2.2. Товар представлений на Сайті через фото-зразки, графічні, текстові і рекламні матеріали, які є власністю Продавця і не є публічною офертою. На прохання Покупця Продавець зобов'язаний надати по телефону або за допомогою електронної пошти іншу інформацію, необхідну Покупцеві для прийняття ним рішення про покупку Товару або Послуги.

2.3. Оформляючи замовлення на Сайті, Покупець підтверджує укладення угоди відповідно до умов цієї Угоди. Реєструючись на Сайті, Покупець погоджується з умовами зберігання і обробки своїх персональних даних, визначених Політикою конфіденційності Продавця.

2.4. Продавець здійснює продаж Товарів і Послуг через Інтернет-магазин на території України.

2.5. Продавець в односторонньому порядку приймає і змінює умови Угоди. У відносинах між Продавцем і Покупцем застосовуються положення Угоди, що діють з того моменту, як Покупець зареєструвався або почав використання Сайту.

2.6. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовуються положення Закону України N 1023-XII «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 р та інші правові акти, прийняті відповідно до них.

3. ПРЕДМЕТ УГОДИ

3.1. Продавець, на підставі Замовлення Покупця і попередньої оплати в розмірі 100%, продає Товар відповідно до цін, опублікованих на Сайті, а Покупець оплачує і приймає Товар відповідно до умов Угоди.

3.2. Продавець здійснює Доставку Товарів Покупцеві способом і в найкоротші терміни, обумовлені сторонами в процесі продажу.

3.3. Порядок і оплата Доставки Замовлення обумовлюються в індивідуальному порядку з Покупцем.

3.4. Продавець залишає за собою право відмовити у продажу Товару Покупцеві, який порушив положення цієї Угоди.

3.5. Продавець залишає за собою повне і беззастережне право будь-яким чином в односторонньому порядку змінювати, тобто доповнювати, видаляти і іншим чином коригувати будь-які пункти і частини пунктів Угоди без попереднього сповіщення Покупця. Але це не є підставою для відмови Продавця від зобов'язань по вже зробленим Покупцем раніше Замовлень.

4. Інформація про товар

4.1. Фото-зразки імітують представлений на Сайті Товар. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: номером, ціною і описом Товару.

4.2. Інтернет-магазин залишає за собою право (але не зобов'язаний) здійснювати попередню перевірку, переглядати, помічати, вибирати, змінювати або прибирати будь-який зміст Сайту.

5. ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРУ

5.1. Замовлення Товару або Послуги може здійснюватися в Інтернет-магазині - через Сайт або за телефонами, вказаними на Сайті;

5.2. При замовленні Товару або Послуги через Сайт Покупець повинен пройти процедуру реєстрації, під час якої вказує особисті (персональні) дані. При реєстрації Покупця система запитує пароль до зареєстрованого логіну. Цей пароль повинен бути відомий тільки Покупцеві і не повинен повідомлятися третім особам. У свою чергу, Продавець гарантує нерозголошення третім особам всіх введених в процесі реєстрації користувача даних. Детальні умови зберігання та використання особистих даних викладені в Політиці конфіденційності.

5.3. Покупець має право змінити склад Замовлення до моменту завершення формування шляхом повідомлення про це Продавця за телефонами, вказаними на Сайті, або електронною поштою project@z500.biz.

Дійсним підтвердженням Замовлення в такому випадку буде останнє за датою підтвердження.

5.4. Продавець має право інформувати Покупця про факт оформлення замовлення і необхідних параметрах замовлення. Для інформування можуть використовуватися канали: телефон, sms, email, viber, whatsapp, push-повідомлення.

6. ОПЛАТА ТОВАРУ

6.1. Товари та Послуги підлягають оплаті за цінами, які встановлюються Продавцем.

6.2. Ціни в Інтернет-магазині включають в себе всі податки та вказані в гривнях. Оплата також приймається в гривнях. Вартість Доставки не включена в зазначені на Сайті ціни, а обговорюється додатково при оформленні Замовлення і вноситься в документи, що формуються при замовленні.

6.3. Ціна Товару або Послуги в Інтернет-магазині може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на вже замовлений Покупцем Товар або Послугу зміні не підлягає.

6.4. Товар або Послуга підлягає оплаті за готівковий або безготівковий розрахунок.

6.4.1. Оплата Товару за готівковий розрахунок здійснюється в Пункті самовивозу в момент здійснення Замовлення або в момент передачі Товару Покупцю.

6.4.2. Оплата Товару за безготівковим розрахунком здійснюється шляхом перерахування безготівкових грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця.

7. ДОСТАВКА ТОВАРУ

7.1. Доставка Товару, замовленого в Інтернет-магазині, здійснюється декількома способами:

самовивіз з пункту видачі;

транспортна компанія.

7.2. Можливість іншого варіанту Доставки, не описаного в даному розділі, обмовляється окремо з зацікавленим Покупцем.

7.3. У разі, якщо Покупець не отримав Товар зі своєї вини (наприклад, був відсутній в узгоджений час за місцем отримання Товару), Продавець має право вимагати оплати послуг по Доставці в повному обсязі, якщо спосіб Доставки передбачає оплату. Повторний виклик представників Продавця в цілях Доставки оплачується Покупцем.

7.4. При прийомі Товару від представників Продавця Покупцеві необхідно перевірити комплектацію і зовнішній вигляд Товару, розпакувати, оглянути і переконатися в тому, що Товар не має зовнішніх механічних пошкоджень, відповідає заявленим споживчими властивостями, зовнішнім виглядом і комплектації.

8. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ І КОШТІВ

8.1. Повернення або обмін Товару проводиться відповідно до положень чинного законодавства України.

8.2. При виявленні в Товарі будь-якого недоліку Продавець має право вимагати у покупця надати фото:

товару;

заявленого дефекту.

8.3. Якщо у Покупця виникли складнощі з придбаним у Продавця Товаром, він може звернутися до відділу по роботі з клієнтами Інтернет-магазину за вказаними адресами електронної пошти і телефонами. Туди ж надаються фото-матеріали з виявленими недоліками.

8.4. Повернення грошових коштів Покупцеві здійснюється відповідно до чинного законодавства України, але в будь-якому випадку не пізніше 30 календарних днів з дня отримання відповідної заяви Покупця в письмовому вигляді або електронною поштою.

8.5. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначених ним у заяві реквізитів для повернення грошових коштів.

9. ГАРАНТІЯ НА ТОВАР

9.1. Продавець несе відповідальність за недоліки, виявлені в Товарі протягом гарантійного терміну.

9.2. Гарантійний термін встановлюється в договорі купівлі-продажу. Умови гарантії визначаються Продавцем.

9.3. Продавець відповідає за недоліки Товару, на який не встановлено гарантійний строк, якщо Покупець доведе, що вони виникли до передачі Товару Покупцю або з причин, які існували до цього моменту.

9.4. Вимоги, заявлені Покупцем після закінчення гарантійних термінів, розглядаються Продавцем в порядку, встановленому законодавством.

10. АВТОРСЬКЕ ПРАВО

Вся інформація, що міститься на сторінках сайту, включаючи зображення, характеристики товарів, текстові описи, дизайн, логотип, товарний знак - є власністю Продавця. Категорично заборонене копіювання, скачування і будь-яке інше використання контенту Інтернет-магазину в комерційних цілях без попередньої письмової згоди Продавця.

11. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

11.1. Продавець гарантує збереження конфіденційності щодо даних про Покупця.

11.2. Інтернет-магазин залишає за собою право припинити доступ до Особистого кабінету і заблокувати і / або анулювати реєстрацію без попереднього повідомлення Покупця і не несе ніякої відповідальності за припинення доступу до своїх сервісів. При цьому інформація Покупця знищується, а його реєстрація анулюється.

11.3. У разі порушення Покупцем умов цієї Угоди Продавець має право призупинити співпрацю і / або користування Сайтом даному Покупцеві.

11.4. Продавець не повідомляє Покупцеві про видалення або відмову в публікації відгуків. Продавець має право не публікувати відгук Покупця через невідповідність реального досвіду використання Товарів або в разі, якщо інформація не є корисною для інших Покупців Сайту.

11.5. Продавець має право тимчасово призупинити роботу Сайту з технічних, технологічних або інших причин - на час усунення таких причин з попереднім повідомленням Покупців або без такого повідомлення.

11.6. З метою швидкого інформування Покупців про нові надходження Товару, проведенні спеціальних акцій і розпродажі Продавець автоматично включає в свою розсилку всі адреси електронної пошти, зазначені Покупцем при реєстрації на Сайті. Це відноситься до тих адрес, у яких в налаштуваннях є угода на отримання розсилки від Продавця по електронній пошті. Покупець має право відмовитися від розсилок Продавця, перейшовши за відповідним посиланням в інформаційній розсилці.

12. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

12.1. Продавець не несе відповідальності:

12.1.1. Відповідальність за достовірність даних, зазначених Покупцем при реєстрації і замовленні Товару, а також за продаж і Доставку Товару внаслідок вказівки Покупцем недостовірних відомостей про себе.

12.1.2. За дії суміжних служб і сервісів, які використовуються для надання послуг Покупцеві, але не належать Продавцю: банків, поштових служб, інтернет-провайдерів, емейл-сервісів, платіжних систем і т.д.

12.1.3. За будь-які витрати Покупця, прямий або непрямий збиток, який може бути нанесений Покупцеві в результаті використання або неможливості користування послугами Інтернет-магазину і понесений в результаті помилок, пропусків, перерв в роботі, видалення файлів, зміни функцій, затримок в роботі при передачі даних і т.п., що трапилися з вини Інтернет-магазину.

12.2. Замовлення може бути анульоване Продавцем, якщо замовлення не вручене Клієнту не з вини Продавця протягом 3 (трьох) днів з дня формування Замовлення. У зазначеному випадку після закінчення передбаченого цим пунктом терміну Продавець має право відмовитися від виконання зобов'язань за цією Угодою без повідомлення Покупця.

12.3. Використання Сайту допускається тільки повнолітніми особами. Покупець несе відповідальність за будь-яке (навіть без його дозволу) використання неповнолітнім, які досягли 18 років, облікового запису в Інтернет-магазині, а також за всі дії, вчинені неповнолітнім на Сайті.

12.4. За порушення умов цієї Угоди Покупець і Продавець несуть відповідальність відповідно до законодавства України.

13. Врегулювання спорів

13.1. У разі виникнення будь-яких суперечок або розбіжностей, пов'язаних з виконанням Угоди, Покупець і Продавець докладуть усіх зусиль для їх вирішення шляхом проведення переговорів, розгляду скарг, претензій чи інших звернень Покупця. Якщо суперечки не будуть вирішені шляхом переговорів, то вони підлягають вирішенню в порядку, встановленому законодавством України.

13.2. З усіх інших питань, не передбачених цією Угодою, Покупець і Продавець керуються чинним законодавством України.

14. ОСОБЛИВІ УМОВИ, Форс-мажор

14.1. Покупець і Продавець звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань за даною Угодою, якщо це стало наслідком подій надзвичайного характеру (форс-мажор), які відбулися після укладення Угоди. До таких подій належать обставини непереборної сили, які жодна зі сторін не могла передбачити або запобігти розумними заходами: повені, пожежі, землетруси, падіння метеорита, вибухи, шторми, епідемії й інші явища природи, а також військові дії, терористичні акти, акції громадянської непокори і т.п.

15. ТЕРМІН ДІЇ

15.1. Ця Угода набуває чинності з моменту реєстрації Покупця на Сайті або звернення до Продавця для придбання Товару.

15.2. Моментом звернення вважається момент, коли Покупець фактично почав здійснювати дії, спрямовані на придбання Товару у Продавця.

Оцініть статтю
(
Оцінок: 1
Середня: 5
)
Що ще можна додати до сказаного вище?
Про те, що відбувається з вашими персональними даними на нашому сайті читайте тут.
^
Ми використовуємо файли cookie для збору і обробки персональних даних для правильної роботи Ваших налаштувань на сайті. Продовжуючи працювати на сайті, ви погоджуєтеся з їх використанням. Додаткову інформацію ви знайдете в політиці конфіденційності. Щоб обмежити використання cookie, натисніть тут.
зрозуміло