Гарантія та повернення


Умови гарантії

Усі проекти компанії Z500 перш ніж потрапити до кінцевого споживача проходять ретельну перевірку на предмет всіх можливих неточностей і помилок. Більш того, всі проекти, представлені на цьому сайті відповідають будівельним нормам України - ДБН.

Але якщо в придбаному проекті все-таки буде виявлена ​​помилка, обґрунтована відповідними будівельними нормами або іншими законодавчими актами України, повідомте нам і протягом 10 робочих днів з моменту отримання інформації про помилку, ви отримаєте проектну документацію з усіма внесеними правками.


Умови повернення

У покупця немає можливості обміняти проект на іншу торгову пропозицію або інший проект, ідентичний за вартістю або на інший проект з доплатою або поверненням різниці в ціні. Якщо по якійсь причині ви переглянули своє рішення з приводу проекту або версії (типовий або дзеркальною), після відправки нами проекту, у вас буде можливість придбати інший проект або версію зі знижкою 10%.

У разі повної відповідності продукту будівельним і законодавчим нормам, поверненню та обміну проект не належить.

Оцініть статтю
(
Оцінок: 0
Середня: 0
)
Що ще можна додати до сказаного вище?
Про те, що відбувається з вашими персональними даними на нашому сайті читайте тут.
^
Ми використовуємо файли cookie для збору і обробки персональних даних для правильної роботи Ваших налаштувань на сайті. Продовжуючи працювати на сайті, ви погоджуєтеся з їх використанням. Додаткову інформацію ви знайдете в політиці конфіденційності. Щоб обмежити використання cookie, натисніть тут.
зрозуміло