Проекти будинків під ключ
Красиві проекти кам'яних будинків фото, каталог
Категорія проектів | Кам'яні будинки |
Вартість проектів | Від 12 200 грн |
Площа проектів | Від 36 м2 |
Поверховість проектів | Одноповерхові, мансардні, двоповерхові |
Формат документації | Друкований |
Використання кам'яних кладок матеріалів, таких як цегла, черепашник, газобетон й інших, в індивідуальному будівництві завжди залишається популярним, і попит на плани проектів кам'яних будинків не знизився і в 2021 році. Ми намагаємося регулярно створювати нові та оригінальні планування кам'яних будинків, додаючи їх у наш каталог проектів кам'яних будинків.
Проект кам'яного будинку: наслідки допущення помилок під час реалізації проектів і способи їх усунення
Не всі помилки, які були допущені під час будівельних робіт кам'яного будинку, на жаль, можуть бути виправлені. Якщо купити зараз дешевші матеріали або відмовитися від проектування, то через недовгий час виникнуть проблеми, виправлення яких істотно збільшить кошторис витрат. Але є помилки, які можна виправити, не дивлячись на їх глобальність, за допомогою порад наведених нижче.
ВІДСУТНІСТЬ армування
Планування проектів кам'яних будинків, включають перегородки, виконані з черепашника, газобетону та інших легких матеріалів, які вимагають обов'язкового армування, оскільки це дозволяє уникати утворення дефектів.
Якщо схема кам'яного будинку буде реалізована без армування, то тріщини можуть з'явитися вже через короткий час і будуть псувати зовнішній вигляд, як внутрішнього оздоблення приміщення, так і фасад будівлі. Причинами появи тріщин є низька міцність на вигин черепашнику, газобетону та інших легких кладок матеріалів, які піддаються деформації під вагою залізобетонних перекриттів. Усунути великі тріщини, які збільшуються з часом, можна за допомогою створення посиленої конструкції, наприклад, у вигляді армованої сітки.
Кращим варіантом уникнути такої помилки є створення монолітного залізобетонного пояса по периметру стін і по цоколю. Це забезпечить перекриттю додаткову опору.
КАМ'ЯНИЙ КОТЕДЖ зі СТІНАМИ РІЗНОї ТЕПЛОПРОВІДНОСТІ
Недотримання технологічних правил при реалізації готових проектів приватних будинків під ключ, призводить до небезпеки створення стін будівлі, які мають різну теплопровідність. Це, наприклад, може статися, якщо для одного приміщення або навіть стіни використовуються газобетон, цегла, керамоблоки і дерево. Наслідок такої грубої технологічної помилки є намокання конструкції. Це відбувається з тієї причини, що цегляні та бетонні вставки, навколо яких встановлені газобетон і керамоблоки, мають більшу тепловодному, в результаті чого починає збиратися волога.
Усунути наслідки такої помилки можна утепливши з зовнішньої сторони ділянки конструкції, яким властива велика теплопровідність. Уникнути такої помилки можна, якщо не доповнювати конструкції стін сторонніми включеннями, оскільки це допустимо, лише в крайніх випадках. Якщо планування кам'яного будинку являє собою безліч стін і перегородок усередині приміщення, то для їх зведення допустимо застосування матеріалів із різною теплопровідністю.
Неякісного утеплений КАМ'ЯНИЙ ДІМ
Коли дизайн проектів кам'яних будинків має наявність «мокрого фасаду», найбільш частою проблемою є поява вертикальних Т-образних тріщин і відшаровування елементів утеплення. Основною причиною цього є помилки, допущені при установці плит. Єдиним способом усунення виниклих дефектів є повна переробка робіт із утеплення та фасадних робіт, вартість яких, на жаль, не мала. Запобігання помилки можливо лише шляхом дотримання розбіжки швів і якісної щільної укладки утеплювальних плит.
Слабкі ВНУТРІШНІ ЗВ'ЯЗКи облицювальних і НЕСУЧИХ КОНСТРУКЦІЙ
Щоб уникнути обвалення облицювальних конструкцій через короткий час після завершення будівельних робіт, необхідно щоб був міцний зв'язок між несучими і облицювальними конструкціями. Усунути такий дефект можна лише шляхом переробки облицювального шару або ж зміцненням конструкції стіни відповідно до технології будівництва. Запобігти дефекти облицювання можна, з'єднавши лицьову цеглу з основною перегородкою, використовуючи при цьому анкери з оцинкованої або нержавіючої сталі. Необхідно відзначити, що лише фахівець може визначати правильність розташування цих елементів, щоб зв'язки між ними були гнучкими до бічних зрушень.
ЗВОЛОЖЕННЯ
Відсутність гідро- і пароізоляції в приміщеннях підвищеної вологості з дерев'яною обробкою призводить до того, що волога проникає всередину конструкції стіни, у результаті чого зволожуються несучі конструкції, з'являється грибок і цвіль. Усунути таку помилку можна шляхом зняття обшивки і прокладання гідроізоляції за всіма правилами. Якщо кам'яні будинки не мають гідроізоляції, яка відділяє цоколь від стіни, то станеться надходження капілярної вологи через підйом ґрунтових вод. На жаль, то виправити цю помилку можна тільки на етапі будівництва приватного будинку.
Якщо були допущені помилки у теплотехнічних розрахунках або в технології будівництва житлового котеджу, в результаті яких відбувається конденсація пари в товщі стін, то буде відбуватися руйнування матеріалів конструкції. Усунути проблему можна утепливши додатково стіну до потрібного рівня.
З усього вище написаного випливає лише один висновок: роблячи все правильно з самого початку можна уникнути переробок і усунення допущених помилок у майбутньому. Хороший проект будинку передбачає всі деталі, щоб будинок не намокав, не давав тріщин і не покривався цвіллю. Ми підходимо тим, що всі архітектурні проекти нашої компанії є якісними і будинки, збудовані за ним, не руйнуються завчасно.
Бажаємо знайти в нашій колекції відповідні вам проекти будинків з каменю!
Z500 Україна - це офіційне представництво міжнародного архітектурного бюро Z500 International в нашій країні. Наші фахівці вносять нові рішення, користуються сучасними інноваціями в своїх проектах і виводять вітчизняне приватне будівництво на новий уровень. У нас працюють тільки талановиті, сучасні та креативні архітектори, інженери та конструктори. Нехай твій будинок стане втіленням мрії разом з командою Z500!
ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ:
Автор статті: Олег Савенко, ведучий експерт компанії Z500