поділитися цим проектом
скопіюйте посилання

УВАГА! Щоб більше не відображалося це вікно, вимкніть в налаштуваннях блогу пропозицію публікації записів у соціальних мережах.

Z72

73
Ідеальне місце для проведення літньої відпустки
Варіанти: 0
Коментарі: 0
Реалізації: 4
18 400 грн.
Термін готовності: 30 робочих днів
АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИЙ РОЗДІЛ
Задати питання про цей проект
+38 (067) 009 25 00пн. - пт: 9:00 - 20:00 або напишіть

Реалізації

площа будинку/загальна площа
73,0 / 77,6 m²
площа забудови
118,9 m²
будівельний об''єм
380 m³
висота будинку
5,4 m
кут нахилу покрівлі
25°
площа покрівлі
140,5 m²
тип фундаменту
стрічковий монолітний
Покрівля
цементно-піщана черепиця/металочерепиця/керамічна черепиця
технологія
кам'яний
Тип перекриття
по дерев'яних балках

Проект Z72 — це абсолютно нова пропозиція для наших клієнтів, представляє собою сучасний будинок з двосхилим дахом. Цей будинок здатний зачарувати і здивувати будь-кого, за рахунок своєї простої форми і в той же час грамотного комбінування дерев'яної обрешітки зі штукатуркою. Проект напевно буде популярний через свою низьку вартість і простоту будівництва. У цілому, це ідеальний заміський будинок для невеликої сім'ї.

Над входом розташований невеликий козирок. Коридор дуже зручний і в міру широкий, місця цілком достатньо, щоб надати можливість відразу декільком гостям одночасно роздягтися в гардеробі. По праву руку розташована зона відпочинку, в якій знаходяться вітальня з каміном і подвійними дверима, а також з виходом на красиву терасу. Плюс до всього, вітальня з'єднана з їдальнею зручним проходом. Кухня, у свою чергу сполучена з їдальнею. При цьому на кухні розміщена і комора для зберігання продуктів.

У другій половині будинку розташувалися дві великі спальні та одна ванна кімната. З обох спалень, завдяки вікнам, відкривається мальовничий вид на вашу ділянку. У ванній кімнаті окрім самої ванни є душ і агрегат для моментального нагрівання води. Це рішення істотно заощаджує місце, дозволяючи не використовувати традиційні котли.

Завдяки своїм невеликим габаритам, будинок дешевий у будівництві і економічно вигідний при експлуатації. Він підійде для практичних романтиків, які цінують все найкраще. Це ідеальне місце для проведення тут літньої відпустки.


1-ий поверх 73,0 / 77,6

Змінити плануваннядзеркальне відображенняОчистити
значення
перевірте
площу
перевірте
відстань
Натисніть або торкніться пальцем на зображенні, щоб почати вимірювання.
Намалюйте ескіз на зображенні та натисніть на значок збереження.
Ескіз був відправлений правильно.
Готовий проект будинку  - Ідеальне місце для проведення літньої відпустки
Прихожа
4,4 m²
Хол
5,9 m²
Вітальня
20,0 m²
Кухня + комора
10,8 m²
Ванна кімната
7,1 m²
Спальня
14,4 m²
Спальня
10,4 m²
Тераса
0,0 m² / 4,6 m²

Задати питання про цей проект

+38 (067) 009 25 00

пн. - пт: 9:00 - 20:00

відправити питання

Додаткова інформація про проект та його придбання

Усі матеріали, які розміщені на сайті нашої компанії охороняються авторським правом. Використання будь-якої інформації сайту (копіювання, пересилання, відтворення, публікація в будь-якому вигляді, ін.) Може здійснюватися тільки при наявності дозволу компанії Z500 в письмовому вигляді. Це стосується будь-якого відео, графічної, текстової, числової інфрмації, файлів для скачування. Інформація сайту може використовуватися тільки в некомерційних цілях за умови посилання на наше архітектурне бюро.
Готовий проект будинку Z72 - Ідеальне місце для проведення літньої відпустки

Z72

73
Ідеальне місце для проведення літньої відпустки
кам'яний
18 400 грн.
АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИЙ РОЗДІЛ

Схожі проекти

Коментарі

Про те, що відбувається з вашими персональними даними на нашому сайті читайте тут.
^
Ми робимо все можливе для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку в функціонуванні сервісу або неточності в опублікованих матеріалах (незважаючи на те, що це не є підставою для претензій до z500) обов'язково повідомте свої зауваження чи побажання за адресою (project@z500.biz) оскільки ми постійно вдосконалюємо продукти, сервіс і послуги.
Ми використовуємо файли cookie для збору і обробки персональних даних для правильної роботи Ваших налаштувань на сайті. Продовжуючи працювати на сайті, ви погоджуєтеся з їх використанням. Додаткову інформацію ви знайдете в політиці конфіденційності. Щоб обмежити використання cookie, натисніть тут.
зрозуміло