Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z41
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+8
111,9 м²
Житлова площа
114,6 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z41 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Z41

 
загальна площа 114,6 м²
Площа забудови 166,5 м² може не включати площу тераси
Кубатура 809,65 m³
Висота 6,51 m
Кут нахилу даху 25°
Площа даху 206 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля
Будівництво каркасного будинку Z41
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z41

Проект Z41 створений для тих, кому потрібний невеликий одноповерховий, дешевий, функціональний простий у будівництві і привабливий будинок. Планування будівлі швидше класичне, чітке і розбірливе. На перший погляд видно, що зовнішнє оздоблення надає певний наліт екстравагантності. Від будинку так і віє теплом за рахунок поєднання дерев'яної обрешітки і штукатурки.

Це простий одноповерховий будинок. Кухня, поєднана з вітальнею, з метою економії місця, має відмінний вид на сад. Вхід до вітальні здійснюється ще й з саду, що дуже зручно. Вікна у кожній кімнаті дуже світлі, що дає велику кількість денного, природного і такого корисного світла. У центрі кухні знаходиться великий стіл, а також тут розташована невелика комора. Поруч з кухнею розташувалася світла ванна кімната. Підсобне приміщення знаходиться трохи далі по коридору. Всі три спальні і ще одна ванна кімната розташовані у лівому крилі будівлі.

Це прекрасна альтернатива тим, хто живе в звичайних квартирах, до того ж це дуже недорогий варіант, однак ви відчуєте усю радість від такої свободи та незалежності.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )