Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z262
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+19
72,5 м²
Житлова площа
72,5 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z262 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 72,5 м²
Проект будинку Z262 - план-схема 1

Z262

 
загальна площа 72,5 м²
Площа забудови 120,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 400 m³
Висота 5,7 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 133 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z262

Проект Z262 — це невеликий одноповерховий будинок компактної форми з досить оригінальним зовнішнім виглядом. Великою перевагою проекту є проста, економічна форма з двосхилим дахом, що дозволяє швидке і бюджетне будівництво.   

До будинку входимо через чималий передпокій, де достатньо місця для великої шафи. З передпокою через господарське приміщення можна потрапити до денної зони, до якої відноситься світла, простора вітальня, яка об’єднана з їдальнею та кухнею. З вітальня є можливість прямого виходу на терасу. Розташований в центрі хол виконує функцію зв'язку між окремими приміщеннями будинку. У лівій частині будинку розташована нічна зона: дві зручні спальні і велика ванна кімната з місцем для ванни.

Z262 є унікальний і бюджетний будинок, які може вписатися в будь-який тип ландшафту та земельної ділянки. Він ідеально підходить для тих, хто цінує функціональне розташування кімнат на одному поверсі. 

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )