Z242
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+2
95,1 м²
Житлова площа
95,1 м²
Загальна площа
ціна проекту
8 800 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Строк адаптації проекту
30 днів
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z242 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Z242 Одноповерховий будинок з можливістю облаштування мансарди. Функціональний, економічний в будівництві.

 
Житлова / загальна площа 95,1 м²
Площа забудови 116,6 м²
Кубатура 252 m³
Висота 7,2 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 160,5 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 19,24m × довжина 17,54m
Ціна проекту 8 800 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z242 - розміри ділянки
 

Фасади

 

Z242

Проект Z242 — це одноповерховий будинок середнього розміру, оформлений в стилі мінімалізму, увінчаний двосхилим дахом. Фрагментарне оздоблення стін облицювальним каменем надає будинку теплий характер і збагачує форми. Перголи, що оформляють ганок і частину тераси, додають відчуття легкості.
З передпокою, що має доступ до великої вбиральні, ми потрапляємо в хол, який веде у денну частину будинку. Вона представлена великою світлою вітальнею з каміном, обідньою зоною і зручною кухнею. Приватна частина будинку — це дві великі спальні і загальна ванна кімната. Всі житлові кімнати мають вихід в сад.
Незважаючи на невелику площу будинок функціональний і просторий. Він економічний в експлуатації, компактна конструкція дозволяє розташувати його на відносно вузькій ділянці. У майбутньому можна облаштувати горище, що збільшить житлову площу.

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )