Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Будинки з накриттям

Знайдено проектів: 116

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти будинків з навісом: фото, каталог

Як правило, у людей, що живуть за містом, автомобіль є обов'язковим атрибутом. Деякі люди зберігають автомобілі в гаражах, деякі просто неба. Але є і проміжний варіант зберігання машини — під навісом. Тим, хто  припускає останнє рішення, можуть вибрати проекти будинків з навісом (фото, ескізні проєкти, відео, креслення та схеми можна дивитися в цьому розділі) від компанії Z500.

Купити проекти котеджів з навісом для реалізації під ключ можна за середньоринковими цінами 2016 року.

Внесення змін до планів проектів будинків з навісом

Типові проєкти, які входять в наш каталог, адаптовані під українські будівельні нормативи. Будь-який з готових проектів приватних будинків може бути змінений за замовленням клієнта. Головне, щоб внесення змін не погіршувало якісні характеристики будови та її безпеку. В рамках популярної серед замовників послуги «Внесення змін» може бути скориговане планування проектів будинків з навісом, змінені будівельні матеріали та ін.

Індивідуальні архітектурні проєкти

У випадках, коли клієнт не зміг вибрати відповідний проект житлового будинку із запропонованих йому варіантів або він хоче втілити в реальність котедж з малюнку, проектувальники компанії в індивідуальному порядку розроблять проєкт, який повною мірою задовольнить потреби та побажання забудовника.

Плани будинків з навісом: доповнення

Як вже було сказано, фахівцями компанії може бути скориговане планування будинків з навісом, компанія може запропонувати за додаткову вартість ще ряд доповнень своїм клієнтам. З їх допомогою можна істотно підвищити комфорт нового будинку та найкращим чином оптимізувати будівельний процес.

До списку додаткових послуг можна віднести:

Бажаємо вам отримати задоволення від перегляду багатої колекції компанії Z500 і знайти серед безлічі проєктів комфортний, економічний, надійний будинок, який максимально відповідає всім вашим вимогам та побажанням!

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )