/ua/doma/tag-dlya-uzkih-uchastkov.html

Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:

Будинки для вузьких ділянок

Знайдено проектів: 202

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

У  вас подовжена ділянка? Не біда! В цьому розділі ми пропонуємо вам  велику кількість проектів будинків з вузьким фасадом, які підійдуть для  самих нестандартних випадків. З гаражем великим, меншим, без нього, маленькі будинки та будинки великої площі, з мансардою та одноповерхові, проекти вузьких будинків найрізноманітнішого планування. Подивіться нашу колекцію вузьких будинків та переконайтесь, що вони нітрохи не поступаються звичайному будинку у зручності, функціональності та естетичних якостях. Проект будинку для вузької земельної ділянки має кілька особливостей:

  • одна з бокових стін будови не має вікон, для того щоб будинок можна було розташувати максимально близько до межі ділянки;
  • уздовж довгих стін намагаються планувати технічні приміщення: комори,  котельню, кухню, ванну кімнату, санвузол, щоб вітальню та спальні  розмістити у торцевих, добре освітлених зонах.

У  нас ви зможете знайти будинки, в яких обидві поздовжні стіни  заплановані без вікон, але при цьому всі кімнати добре освітлені.  Можливий вхід у будинок не тільки з фронтону, але й з боку. Не варто  побоюватись, що будівля займатиме всю ділянку по ширині від паркану до  паркану. Завдяки нашим проектам будинків для вузьких ділянок у вас лишиться достатньо місця для організації саду, клумб, альтанок та інших місць відпочинку.

Для раціонального використання  вузької території, будинок варто розмістити фронтоном до вулиці, ближче  до тієї бічної межі, на яку падає тінь, щоб максимально звільнити  простір перед будинком. Але якщо поруч проходить галаслива дорога,  будівлю розташовують більш тихій зоні у глибині ділянки. В цьому випадку  насадження перед будинком захистять від дорожньої куряви та шуму. Хоча  гараж скоріш за все необхідно буде збудувати окремо біля самого входу на ділянку, щоб проїзд до нього з вулиці не займав половину території.

Необхідно врахувати і розташування інженерних систем на ділянці: водопостачання, каналізації, опалення, електрики. Свердловина,  криниця, полив ділянки, зовнішнє освітлення ділянки, інші будови  повинні бути сплановані заздалегідь, із врахуванням зручності їх  використання.

Щоб облаштувати гарний сад на вузькому просторі радимо вам:

  • розділити його на кілька менших ділянок за допомогою шпалер, арок та пергол. Але при цьому не можна перестаратися, щоб не зробити ці зони зовсім ізольованими одна від одної, інакше вузький простір розіб'ється на ще більш тісні "закутки".
  • зробити стежки звивистими, щоб подовжити шлях по маленькому саду. До того ж зигзаги "зламають" прямі лінії довгої та вузької ділянки, та відкриють на кожному повороті новий вид на сад.
  • висаджувати рослини, дерева та кущі групами у запланованих трикутниках, утворених звивистими стежками. Інакше вишикувані уздовж довгої межі, вони тільки посилять ефект "вузького коридору".

Як бачите, вузька ділянка має масу цікавих варіантів аранжування, а у нас є не менше цікавих проектів будинків для таких ділянок.

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )