Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Проекты домов для узких участков

Знайдено проектів: 215

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти будинків для вузьких ділянок: каталог, фото

Господарям земельних ділянок вузької форми перейматися не варто! Саме для Вас ми вибрали найкращі проекти одноповерхових вузьких будинків, які оптимально підійдуть для реалізації під ключ саме на ділянках нестандартної форми. Планування будинків для вузьких ділянок задовольнить навіть найвимогливіших клієнтів. Тут і проєкти приватних будинків з гаражем, і без нього, і маленькі котеджі, і просторі великі будинки, різноманітного планування. Наша колекція об'єднує вузькі одноповерхові будинки з комфортом, естетичністю та функціональністю які анітрохи не поступаються котеджам традиційних планувань. У 2020 році архітектурні проекти для вузьких ділянок досить популярні.

Планування проектів будинків для вузьких ділянок: індивідуальні особливості

Проєкт одноповерхового вузького будинку (типовий та індивідуальний) розробляється з урахуванням наступних нюансів:
  • Передбачена мінімум одна стіна, яка не має вікон. За її допомогою приватні котеджі розміщують майже впритул до паркану ділянки.
  • Простір уздовж довгих стін нового будинку займають технічними приміщеннями (котельнями, пральнями, коморами, кухнею та санвузлами), звільняючи простір на торцевих стінах з хорошим освітленням для організації спалень й вітальні.
Наш каталог містить проекти будинків для вузької ділянки (креслення, схеми, ескізні проекти додаються до найпопулярніших проєктів), розраховані з урахуванням відмінного освітлення внутрішнього простору, попри наявність двох глухих стін. Вхід в будинок можна передбачити з будь-якого боку: як з бічного, так і з поздовжнього.
Будинки для вузьких ділянок (фото, ескізи, відео яких розміщені в даному розділі) мають таке планування, що будівля не займає повністю всю ділянку, залишаючи простір для саду.
Раціонально розмістити одноповерховий будинок для вузької ділянки можна, повернувши його фронтальною стороною до вулиці якомога ближче до самої тінистої межі ділянки. Таким чином можна збільшити вільний простір перед будинком.
Розміщувати будинок в глибині ділянки слід там, де він межує із жвавою дорогою.
Висадка уздовж кордонів з вулицею дерев позбавить ваш будинок від пилу та шуму.
Якщо гараж планується окремо від будинку, розміщують його безпосередньо на в'їзді до ділянки, щоб дорога до нього не забирала дорогоцінної площі  саду.
Вузький одноповерховий будинок з житловою мансардою або без неї можна зробити ще комфортніше, заздалегідь продумавши плани будинків для вузьких ділянок та грамотно розташувавши на ділянці мережі водопостачання, електрики, каналізації та опалення з метою їх зручної експлуатації. Будь-які переробки на етапі будівництва збільшують кошторис витрат забудовника.

Плани проектів будинків для вузьких ділянок: поради по організації саду

Організувати гарний сад можна і на вузькій ділянці. Для цього потрібно:
  • За допомогою арок, пергол та шпалер розділити вузький наділ на частини. Але занадто не захоплюйтеся, ізолюючи ділянки одну від одної.
  • Облаштувавши територію звивистими доріжками, можна позбутись прямолінійних вузьких форм й домогтися на кожному повороті стежки унікального огляду саду.
Варто уникати посадки рослин рядами. Висадивши їх групами в утворені стежками трикутники, можна уникнути перетворення саду в «вузький коридор».
За допомогою наших оригінальних проектів, що реалізуються за середньоринковими цінами, ми готові допомогти Вам розкрити весь потенціал вузької ділянки та надати для реалізації безліч цікавих варіантів! 
За окрему вартість можна замовити дизайн будинків для вузьких ділянок та інші доповнення (весь перелік можна дивитися тут).

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )