Проекти
Моє будівництво

зареєструйтеся на Z500
отримаєте доступ до всіх можливостей сайту.

Що ви отримаєте?

  • планування з лінійними розмірами
  • спілкування з іншими користувачами
  • інформація про реалізації проектів у вашому регіоні
  • власний будівельний блог
  • відстежування подій в інших будівельних блогах
  • додавання в обране, порівняння

Відгуки

Про те, що відбувається з вашими персональними даними на нашому сайті читайте тут.
К
Катерина
4 нояб.
Так получилось, что с Z500 у нас вышла покупка в одно окно. Пришли за проектом, а ушли с построенным домом, который построил рекомендованный партнер Профихаус. В доме живем уже 1.5 года. Проектом очень довольны, хотя и внести в него небольшие изменения. Ребята, вам удачи, процветания и больше довольных клиентов!
Z500
Команда Z500 У.
16 нояб.
Здравствуйте, Екатерина! Большое спасибо за то, что остановили выбор на наших проектах! Для нас очень ценно, что Вы рассказали нам и нашим потенциальным клиентам о своем опыте! Для нас ценна ваша обратная связь! Желаем каждый день наслаждаться загородной жизнью. Прекрасный выбор проекта + прекрасная реализация!
В
Владимир К.
7 сент.
Хороша ціна на готовий проект європейського стандарту. Замовляв архітектурний та інженерний, також тендерну пропозицію. В процесі замовлення менеджер консультував неодноразово як за проектом, так і в індивідуальному порядку. Замовлення відправили швидко. Дякую
Z500
Команда Z500 Україна :.
27 сент.
Доброго дня, Володимире! Дякуємо за відгук! Бажаємо легкого будівництва :)
Р
Роман Т.
1 сент.
Я - представник компанії Буддом проект. З Z500 співпрацюємо з 2013 року. За цей період ми продали кілька десятків проектів і побудували кілька будинків за проектами компанії Z500. Нижче буде кілька фото реалізації будинку за їх проектом. Z500 - це якісні проекти, професійний підхід і чудовий сервіс. Дякую за співпрацю!
Z500
Команда Z500 Україна :.
6 сент.
Дякуємо вам за відгук та співпрацю! Бажаємо надалі ще більше гарних реалізацій!
Т
Тарас И.
29 авг.
Плануємо з дружиною будувати будинок, звернулися в компанію z500 для розробки проекту. Відмінні професіонали своєї справи! Вислухали всі наші побажання і постаралися реалізувати все в проект по максимуму! Справа за малим, почати будівництво! Величезне спасибі!
Z500
Команда Z500 Україна :.
30 авг.
Вітаємо, Тарас! Дякуємо за відгук :) Бажаємо легкого будівництва!
Dniprobud ..
13 авг.
Добридень! Ми - компанія Дніпро Буд. 18 років ми займаємося будівництвом і за цей час побудували понад 100 будинків. Більш 5-х років є партнерами архітектурного бюро Z500. За цей час ми реалізували багато проектів Z500 і наші клієнти завжди були задоволені як проектами, так і їх реалізацією. Як приклад-проект Z38, яким ми можемо пишатися, а наш Замовник дуже залишився задоволений.
Z500
Команда Z500 Україна :.
17 авг.
Дякуємо за відгук! Та щиро вдячні вам за партнерство. Бажаємо у подальшому ще більше успішних реалізацій!
1
1234567
10 авг.
Проект получил, ребята сработали оперативно. В четверг оплатил, в субботу уже забрал проект на Новой почте. Спасибо за скорость и качественную консультацию. А то сроки горят:-)
Z500
Команда Z500 Україна :.
12 авг.
Спасибо за отзыв и желаем удачи в строительстве! Вы всегда можете расчитывать на наш опыт и профессионализм! С уважением, Команда Z500 Украина
О
Ольга П
19 июль
Процесс выбора и приобретения проекта занял у нас 2 года. Было очень тяжело остановить свой выбор на 1 проекте, проектов очень много, вроде многие нравятся, а найти именно свой было не просто. Очень помогали фотографии реализованных проектов на сайте, так как был страх, что рекламная картинка на сайте одна, а в жизни все будет по другому. Муж сам по образованию инженер, закончил КИСИ, так что стройкой руководил он. Его вердикт – без спец образования контролировать свою стройку самостоятельно невозможно. Так что либо стройке со строй компанией, либо нужно будет потратить очень много своего времени, чтобы вникнуть и разобраться во всех деталях. Сейчас уже готова коробка дома, доделываем фасад. Надеюсь что дом получится таким же красивым как на картинках сайта и мы с радостью поделимся фотографиями. Ребята, большое спасибо за такую базу красивых проектов. Вы точно делаете этот мир красивее!
Z500
Команда Z500 Україна :.
21 июль
Ольга, здравствуйте! Большое спасибо за то, что остановили выбор на наших проектах! Для нас очень ценно, что Вы рассказали нам и нашим потенциальным клиентам о своем опыте. Будем счастливы, если поделитесь фотографиями будущих фасадов! С уважением, Команда Z500 Украина
Ми використовуємо файли cookie для збору і обробки персональних даних для правильної роботи Ваших налаштувань на сайті. Продовжуючи працювати на сайті, ви погоджуєтеся з їх використанням. Додаткову інформацію ви знайдете в політиці конфіденційності. Щоб обмежити використання cookie, натисніть тут.
зрозуміло