Недорогі в будівництві проєкти будинків

Знайдіть свій новий дизайн будинку

Виберіть категорію будинків, яка вам найбільше підходить
Що нового?

Перевірте, що нового у нас в каталозі.

Останні коментарі

Проекти будинків і котеджів

Про Z500

Компанія Z500 Україна є ексклюзивним представником міжнародного архітектурного бюро Z500. Основна діяльність компанії — продаж типових проектів приватних житлових будинків, індивідуальне проектування, а також надання додаткових послуг, які допоможуть швидко побудувати будинок, з будь-якого типового варіанту зроблять майбутній будинок максимально комфортним.


Безліч варіантів

Понад 500 типових розробок котеджів представлено на нашому сайті. Ви знайдете тут будинки в різних архітектурних стилях, площею від 40 м2 до 450 м2. Кожен без винятку варіант поєднує в собі естетику, ергономічність, економічність, і всі необхідні нюанси для того, щоб ваше щоденне проживання було комфортним.

Переглядайте наш каталог проектів будинків і котеджів і вибирайте ваш ідеальний будинок!


Адаптація розробок

Типові рішення компанії Z500 повністю адаптовані під діючі будівельні норми України. Ви можете замовити додаткову адаптацію, якщо котедж планується розміщувати на територіях з несприятливим кліматом або в сейсмонебезпечних регіонах. Готовий проект за вашим бажанням підлягає і будь-яким іншим змінам — габаритним, планувальним — будь-які нюанси можуть бути втілені на папері нашими фахівцями, але тільки в тому випадку, якщо подібні рішення не знизять якість і надійність майбутньої будівлі. Детальніше про послугу тут «Зміни у проекті».


Індивідуальне проектування

Наші фахівці створять для вас необхідний проект будинку з нуля у випадку, якщо типові рішення не відображають усіх ваших побажань. Ви плануєте звести малоповерхову нестандартну споруду. Ваша мрія - це будинок "з картинки". Докладніше про послугу на нашій сторінці тут.


Додаткові послуги

Архітектурне бюро Z500 надає ряд додаткових послуг, що дозволяють вдосконалити майбутню будівлю.

До них відносяться:

Наш розділ ДОДАТКИ опише кожну послугу докладніше.

Наші партнери - Щоб реалізація проекту була максимально успішною, ми також готові дати рекомендації партнерів, що займаються будівництвом.


Як реалізуються проекти

В даний час за типовими розробками Z500 побудовано понад 800 будинків в Україні, понад 13000 - в європейських країнах. Також успішна реалізація розробок Z500 в країнах СНД, де наші проекти котеджів користуються популярністю.

Наш сайт надає вам можливість вивчати фотозвіти з будівництва будинків, а також і самостійно розміщувати подібні фотографії на сторінці.


Склад проєктної документації

Проектна документація, яка надається замовнику, відрізняється максимальною деталізацією і включає 5 розділів: конструктивний, архітектурний, схема системи опалення, розводка інженерної системи каналізації та водопостачання, схеми електропостачання. Інженерний розділ доступний за додаткову плату.

Комплект документів надається замовнику в подвійному екземплярі. Детальніше про це читайте тут.

Приклад нашої проектної документації наведено нижче:


Авторські права

Придбати наші архітектурні проекти можна виключно на сайті Z500 або в компаніях, які вказані в розділі «Партнери». Варто зауважити, що партнери не можуть продавати проекти нашої компанії за вартістю нижче, зазначеної на сайті. Всі проекти Z500 характеризуються такими відмітними особливостями, які підтверджують їх оригінальність:

1) Мокра печатка із зазначеним на ній ідентифікаційним номером на обкладинці проекту. Цей номер присвоюється виключно цього примірника проектної документації.

2) Наявність підпису директора компанії Z500 і мокрої печатки на першій сторінці пояснювальної записки.

3) Нанесення по діагоналі кожного листа проектної документації у вигляді водяного знака прізвища власника.

Якщо вам пропонують проект, в якому немає всіх перерахованих елементів (або хоча б одного з них), то ви маєте справу з шахраями. Це піратська копія проекту Z500, використання якої може призвести накладенням штрафних санкцій на власника. Крім того, такі проекти не захищаються авторським правом. Ми заздалегідь виносимо подяку всім, хто повідомить нас і надасть інформацію про шахраїв, що продають копії проектів Z500.

Абсолютно вся інформація, розміщена на даному сайті, захищена законодавством про суміжні права та нормами законодавства про авторське право, і охороняється авторським правом. Видозмінювати, копіювати, пересилати проекти Z500, використовувати їх або їх візуалізації в комерційних цілях суворо заборонено. Винятком є лише випадки, коли є дозвіл компанії на це в письмовому вигляді.

Використовувати будь-яку інформацію, розміщену на сайті, можна виключно в некомерційних цілях і тільки після згоди компанії. При цьому необхідно в обов'язковому порядку посилатися на компанію Z500.

Бажаємо приємного перегляду! Ми впевнені, що ви зможете вибрати в нашому оновленому у 2020 році каталозі хороший проект котеджу за доступною для вас ціною.

Отже, переглядайте наш каталог проектів будинків і котеджів та вибирайте ваш ідеальний будинок!

Ми використовуємо файли cookie для збору і обробки персональних даних для правильної роботи Ваших налаштувань на сайті. Продовжуючи працювати на сайті, ви погоджуєтеся з їх використанням. Додаткову інформацію ви знайдете в політиці конфіденційності. Щоб обмежити використання cookie, натисніть тут.
зрозуміло