Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Сучасні будинки

Знайдено проектів: 412

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Studio Z500 пропонує Вам змінити своє життя, зробити його більш яскравим і комфортним. Ви спитаєте, як це зробити? Купити готовий проект сучасного дому.

Даний розділ нашого сайту дає можливість обрати унікальний проект сучасного будинку під ключ, який задовольнить Ваші потреби і архітектурні смаки. Тут представлено декілька десятків нестандартних дизайнерських проектів будинків площею від 120 кв. м. до 350 кв. м.

Наші архітектори відмінно вивчили специфіку будівництва і проектування особняків. Вони пропонують Вам послуги з підготовки і адаптації повноцінного комплекту проектної документації, який складається з наступних частин:

  • архітектурного розділу,
  • конструктивного розділу,
  • розділу електромереж;
  • розділу інженерних мереж.

Ми розвіємо міф про те, що, прийнявши рішення купити готовий проект сучасного будинку, ви отримаєте проект котеджу, який буде схожий на будинки всіх ваших сусідів. Типовий проект - зовсім не означає стандартний. Сучасні архітектори давно засвоїли прийоми, які допомагають створювати комфортні, практичні та гарні будинки, тому типовий проект - це оптимальний варіант, що враховує всі потреби сучасної людини, і при цьому за відповідною вартістю. Нарешті, окремо розміщений особняк із нестандартними архітектурними рішеннями - надійне капіталовкладення.

Обравши проект сучасного будинку під ключ у Studio Z500, ви також можете скористуватися й іншими послугами нашої компанії.

  • Дизайн інтер’єра. Внутрішнє вбрання      будинку не менш важливе, ніж його архітектурні достоїнства. Наші дизайнери      допоможуть перевтілити простір інтер’єра і реалізують у житті оригінальні      творчі рішення.
  • Ландшафтний дизайн. Ми допоможемо Вам облаштувати прилеглу до дому      територію за Вашим смаком і створимо ексклюзивний стиль ділянки.
  • Авторський нагляд. Розробники проектної документації      проконтролюють виконання її вимог під час будівництва і забезпечать      створення будинку безперечної якості.

Проекти сучасних будинків Z500 ви можете купити: Чернігів, Суми, Харків, Житомир, Київ, Вінниця, Черкаси, Кіровоград, Полтава, Донецьк, Дніпропетровськ, Луганськ, Запоріжжя, Маріуполь, Рівне, Хмельницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Миколаїв, Одеса, Херсон, Севастополь, Сімферополь, Ялта.

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )