Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Проекты современных домов

Знайдено проектів: 424

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти сучасних будинків: фото, каталог

Studio Z500 пропонує вам змінити своє життя, зробити його більш яскравим та комфортним. Ви запитаєте, як це зробити? Купити готовий проект сучасного будинку.

Даний розділ нашого сайту дає можливість вибрати унікальний проєкт сучасного будинку під ключ, який задовольнить всі ваші вимоги й архітектурний смак. Планування проектів сучасних будинків з нашої колекції функціональне, ергономічне й зручне. Тут представлено кілька десятків нестандартних дизайнерських проектів котеджів площею від 120 кв. м. до 350 кв. м.

Плани проектів сучасних будинків: комфорт, надійність та практичність

Ми розвіємо міф про те, що, прийнявши рішення купити готовий проєкт сучасного приватного будинку, ви отримаєте проект котеджу, який буде схожий на будинки всіх ваших сусідів. Типовий проект —  зовсім не означає стандартний. Сучасні архітектори давно освоїли методи, які допомагають створювати хороші, комфортні, практичні й красиві будинки, тому типовий проєкт —  це оптимальний варіант, що враховує всі потреби сучасної людини та при цьому за оптимальною вартістю. Нарешті, окремий великий будинок з нестандартними архітектурними рішеннями — надійне вкладення капіталу.

Наші архітектори відмінно вивчили специфіку будівництва й проектування великих будинків. Вони пропонують вам послуги з підготовки та адаптації повноцінного комплекту проєктної документації, що складається з наступних частин:

  • архітектурного розділу,
  • конструктивного розділу,
  • розділу інженерних систем.

Всі архітектурні проекти компанії реалізуються за цінами, які перебувають на середньоринковому рівні 2020 року. Інженерний розділ проекту доступний за додаткову плату.

Плани сучасних будинків: додаткові послуги компанії

Вибравши проєкт сучасного будинку під ключ в Studio Z500, ви також можете скористатися й іншими послугами нашої компанії:

  • Дизайн інтер'єру. Внутрішнє оздоблення будинку не менш важливе, ніж його архітектурні цінності. Наші дизайнери допоможуть найкращим чином перевтілити простір інтер'єру та реалізують в життя оригінальні творчі рішення.
  • Ландшафтний дизайн сучасних будинків. Ми допоможемо вам облаштувати прилеглу до нового будинку територію на ваш смак та створимо ексклюзивний стиль ділянки.
  • Внесення змін. В рамках даного доповнення може бути змінене планування сучасних будинків.
  • Також фахівці можуть надати основу для складання кошторису в рамках послуги «Тендерна пропозиція».

Проекти сучасних будинків Z500 досить популярні серед забудовників. Ви можете їх купити: Чернігів, Суми, Харків, Житомир, Київ, Вінниця, Черкаси, Кропивницький, Полтава, Донецьк, Дніпро, Луганськ, Запоріжжя, Маріуполь, Рівне, Хмельницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Миколаїв, Одеса, Херсон

Авторські права

Купувати наші проекти сучасних будинків (фото, схеми, ескізи, креслення і відео розміщені в цьому розділі) можна виключно у партнерів компанії або безпосередньо на сайті компанії Z500. Розділ сайту «Партнери» містить перелік всіх компаній та інформацію про них. Причому ціна на проекти у компаній-партнерів не може бути нижче цін зазначених на сайті Studio Z500.

Вся інформація розміщена на сайті компанії захищена авторським правом, а також законодавством про суміжні права.

Використовувати візуалізації проєктів Z500, копіювати або пересилати самі проекти (навіть у зміненому вигляді) з метою отримання прибутку заборонено категорично. Виконання перерахованих дій допустимо в окремих випадках та виключно за наявності письмового дозволу, виданого компанією Z500.

Інформація, розміщена на сайті, може бути використана тільки в некомерційних цілях, також при наявності дозволу компанії на це. В обов'язковому порядку при використанні такої інформації необхідно посилатися на сайт компанії Z500.

При купівлі проекту з каталогу або створеного в індивідуальному порядку вся документація надається забудовнику в подвійному екземплярі. Дивитися докладну інформацію з цього питання можна тут

Нижче представлений для ознайомлення приклад документації проєкту.

Приємного перегляду!

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )