Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Проекты домов для широкого участков

Знайдено проектів: 205

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти будинків для широких ділянок: фото, каталог

Забудовникам, які мають у своєму розпорядженні широку неглибоку земельну ділянку, зовсім не варто засмучуватися, оскільки й на таких ділянках можна побудувати хороший будинок. Компанія Z500 пропонує клієнтам безліч прекрасних варіантів проектів житлових будинків з вузькими торцевими фасадами, ідеально відповідними для будівництва на нестандартних ділянках. Поглянувши на проєкти будинків для широких ділянок (фото, відео, креслення, ескізи доступні на сайті), розміщені в нашому каталозі, можна переконатися, що їх зручність, функціональність та краса анітрохи не поступаються проектам будинків стандартної форми.

Плани будинків для широких ділянок: відмінні риси

Як правило, параметри земельного наділу наділяють будову певними індивідуальними особливостями. Так і планування будинків для широких ділянок має такі відмінні риси:
Відсутність вікон на одній або двох стінах для можливості максимально наблизити будинок до кордону землевідведення.
Мансардне або двоповерхове планування дозволяє уникнути зорового сприйняття  продовгуватості будинку. Шляхом вибору таких архітектурних проектів можна звільнити площу ділянки, на якій можна реалізувати оригінальний ландшафтний дизайн будинків для широких ділянок.
Більшість типових проєктів котеджів з ЦЬОГО розділу можуть бути реалізовані під ключ на широкій ділянці. Для цього необхідно просто розгорнути будівлю на 90 °. Купити всі проекти можна за цінами, які перебувають на рівні 2020 року.

Плани проєктів будинків для широких ділянок: рекомендації з облаштування території

Для того, щоб ділянку витягнутої форми можна було використовувати максимально ефективно, планом повинно бути передбачено розташування будинку «притиснутим» до найбільш затіненої межі ділянки. Або ж будинок повинен орієнтуватися головним фасадом в бік в'їзду, звільняючи тим самим велику площу для облаштування красивого саду. Якщо ж земельний наділ межує з шумною дорогою, то забезпечити захист приватного будинку від шуму дозволить густе озеленення.
Під час розробки схеми ділянки нового будинку важливо заздалегідь правильно продумати розташування інженерних комунікацій (системи зрошення, септики, ландшафтне освітлення, свердловини). Такий підхід забезпечить їх успішну експлуатацію. Так, наприклад, до септика необхідно передбачити зручний під'їзд.
Важливо також заздалегідь продумати та розташувати додаткові будівлі на ділянці. Якщо їх будівництво планується в майбутньому, а не зараз, то необхідно враховувати можливість доступу будівельної техніки.

Організація саду на ділянці

Наступні нескладні правила дозволять найкращим чином забезпечити організацію прекрасного саду на широкій ділянці:
На ділянці важливо забезпечити наявність відкритих зон, що дозволить уникнути відчуття нагромадження «тісних» куточків на ділянці. Для цього можна використовувати шпалери, перголи, арки та рослини.
На ділянці краще передбачити створення звивистих стежок, які дозволять продовжити прогулянку по саду невеликої площі. Крім того, на кожному повороті стежки буде відкриватися новий вид.
У трикутниках, які будуть утворені між стежками, зручно посадити різні квіти та кущі. Якщо ж дерева будуть посаджені в кілька рядів уздовж найдовшого кордону земельного наділу, то він буде виглядати ще ширше.
Як бачите, є безліч способів, як можна цікаво організувати витягнуті ділянки. В цьому розділі колекції Z500 можна подивитися цікаву підбірку готових проектів для реалізації ділянки такої форми. За додаткову вартість в обраному проєкті може бути скориговане планування проектів будинків для широких ділянок. Серед забудовників така послуга є досить популярною. Також можна замовити створення індивідуального дизайну. Основу для складання кошторису можна отримати, замовивши послугу «Тендерна пропозиція». Якщо ж клієнт не зміг вибрати з колекції відповідний проект будинку, то можна скористатися послугою «Індивідуальне проектування».
Приємного вам перегляду!

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )