Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Проекты домов с террасой

Знайдено проектів: 800

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти будинків з терасою: фото, каталог

Проекти будинків з терасою досить популярні серед забудовників у 2020 році. Майданчик тераси дозволяє об'єднати природу й житловий будинок в прекрасну зону відпочинку. У звичайному розумінні тераси, вхід на неї передбачається з вітальні, але  іноді зустрічаються й інші варіанти його розташування.

Плани будинків з терасою: призначення

Призначення тераси важливо усвідомлювати вже тоді, коли ви збираєтеся вибрати й купити для реалізації під ключ проєкт будинку з терасою.

Відкрита тераса прикрасить своїм необмеженим простором будь-який котедж або заміський будинок. Кімнати приватного будинку з терасою, прилеглі до неї, будуть наповнені сонцем, що порадує любителів світлих приміщень. Важливо звернути увагу на те, що відкрита конструкція тераси обмежить її використання в залежності від погоди.

Проекти будинків з терасою (фото, схеми, креслення, ескізи, відео доступні для перегляду на сайті) закритої конструкції подарує можливість її використання цілий рік. Завдяки навісу, терасі будуть не страшні зливи та палюче сонце. Якщо ви бажаєте облаштувати затишний куточок або створити на її місці веранду, потрібно зайнятися установкою балюстрад й огорож.

Готові проекти будинків з терасами закритого типу припускають зменшення освітленості сусідніх кімнат через навіс. Дворівневі та одноповерхові будинки із закритою терасою, в яких небажано сильне затінення приміщень, повинні передбачати установку часткового навісу над терасою. З його допомогою і дощ на терасі буде не страшний, і світла в кімнати буде проникати значно більше.

Плани проєктів будинків з терасою: розташування на ділянці стосовно сторін світу

Двоповерховий та одноповерховий будинок з терасою, який виходить на південь, буде відрізнятися великою кількістю сонячного світла і на терасі, і в прилеглих до неї кімнатах. Для її комфортного використання в літню спеку рекомендується передбачити навіс, здатний найкращим чином захистити відпочивальників на терасі від надлишку сонячного тепла.

Планування проектів будинків з терасою, коли тераса прибудована до нового будинку з заходу, вона буде прекрасно освітлюватися сонячними променями після обіду. Це буде дуже зручно для господарів, які планують її використання саме в цей час. На освітленість не вплине її закрита конструкція, що забезпечує простору тераси хороший захист від пронизливих вітрів, які дмуть переважно із заходу.

Дворівневий котедж або проект одноповерхового будинку з терасою, що виходить на східну сторону ділянки, буде радувати можливістю снідати на терасі й милуватися раннім сходом Сонця, а також захистить від післяобідньої спеки.

Завдяки орієнтації на північ й виходу тераси на відкриту, добре освітлену ділянку, тераса буде приємна своїм розсіяним світлом. Саме тут із задоволенням будуть грати діти, проводитись обіди й зустрічі з гостями. Таке розташування тераси в просторі визначає відкриту її конструкцію.

Проєкти в нашому каталозі передбачають наявність однієї або декількох терас біля будинку. Якщо ви плануєте відмовитися від будівництва котрій із них, це можна буде здійснити без внесення в проект змін у випадку з відкритою конструкцією тераси. За окрему вартість може бути змінене планування проектів будинків з терасою, якщо в типовому проекті не все влаштовує клієнта. Фахівцями в індивідуальному порядку може бути створено оригінальний авторський дизайн будинків з терасою. Точну вартість реалізації проєкту забудовники можуть прорахувати, замовивши послугу «Тендерна пропозиція» (складання основи для кошторису).

У наших архітектурних проектах ви знайдете всі необхідні вузли для її будівництва. Але обсяг матеріалів для її зведення ми не вказуємо, оскільки кожен забудовник може побудувати монолітний майданчик тераси різноманітної форми та площі.

Приємного перегляду! Бажаємо знайти в нашій колекції проект вашого майбутнього будинку!

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )