Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Проекты домов с камином

Знайдено проектів: 828

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти будинків з каміном: фото, каталог

Будинки з каміном досить популярні серед забудовників, оскільки в таких будинках особлива тепла й затишна атмосфера. Кімната, в якій розташований камін, є прекрасним місцем для відпочинку та зняття негативу, що накопичився за день.

Проекти будинків з каміном (фото, ескізні проєкти, схеми, відео, креслення можна дивитися в даному розділі) займають більшу частину нашої колекції. Ціни на всі типові проекти компанії Z500 знаходяться на середньоринковому рівні 2020 року.

Плани проектів будинків з каміном: внесення змін

Кожен з архітектурних проєктів, що міститься в каталозі, пройшов адаптацію під нормативи будівництва в Україні. У плани будинків з каміном можуть бути внесені будь-які зміни, якщо вони не вплинуть на якісні характеристики майбутнього приватного будинку та його безпеку. В рамках послуги «Внесення змін» може бути змінене планування проектів будинків з каміном, матеріали будівництва та ін.

Індивідуальні проекти будинків з каміном

Забудовник може скористатися послугою «Індивідуальне проєктування», коли жоден готовий проект будинку з каміном не відповідає повною мірою всім його вимогам. Ця послуга, наприклад,  дає можливість клієнту втілити в реальність нестандартний котедж з малюнку, який йому сподобався. Фахівці компанії найкращим чином розроблять новий проект. Планування будинків з каміном та дизайн в такому випадку будуть повністю відповідати побажанням забудовника.

Додатки до проєктів

Додаткові послуги, що надаються компанією Z500, дозволяють зробити будинок з каміном максимально комфортним, функціональним, економічним, а також оптимізувати будівельний процес.

Фахівці можуть:

Весь перелік доповнень та їх опис можна прочитати тут.

З хорошою й успішною реалізацією проекту під ключ готові допомогти наші партнери, спеціалізацією яких є будівництво котеджів.

Бажаємо вам знайти кращий для Вас варіант проєкту серед нашої багатої колекції!

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )