Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Будинки з мансардою

Знайдено проектів: 288

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти мансардних будинків: фото, каталог

Ідея про те, що вільне місце під покрівлею не повинно простоювати даремно, стала популярною ще в XVII столітті  завдяки французькому архітектору Франсуа Мансара. З того часу проекти мансардних будинків (фото, креслення, відео, схеми, ескізи розміщені на сайті в даному розділі) в будівництві застосовуються досить широко. Завдяки своїй раціональності та функціональності  мансардні будинки не втрачають своєї популярності й у 2020 році.

Плани мансардних будинків: переваги

До основних переваг будинків з житловою мансардою можна застосувати наступні:
  • Планування проєктів мансардних будинків дозволяє довше зберігати тепло всередині приміщення, що дає можливість заощадити на опаленні будинку в холодну пору року. Це відбувається завдяки тому, що взимку не доводиться обігрівати горище даремно, як в одноповерхових та двоповерхових будинках.
  • У порівнянні з одноповерховими будинками для мансардних котеджів потрібна менша протяжність комунікацій, що знижує ціну їх реалізації.
  • На земельній ділянці приватні будинки з мансардним поверхом займають менше місця, ніж одноповерхові будинки з такою ж площею.
  • Витрати забудовника на реалізацію проекту під ключ будуть менше, ніж на будівництво одно- та двоповерхового будинку з такою ж площею. Так, під одним і тим же дахом і на тому ж фундаменті приватний будинок з мансардою матиме більшу площу, ніж будинок однорівневого планування. Якщо ж порівнювати будинок з мансардою та двоповерховий будинок, то на будівництво першого потрібно матеріалів менше, що істотно знижує кошторис витрат.
Тому приймаючи рішення, який купити проект для будівництва нового будинку, свій вибір варто зупинити на мансардному котеджі. У порівнянні з одно- та двоповерховими будинками, саме мансардний будинок є найкращим та оптимальним варіантом.

Плани проєктів мансардних будинків: особливості

Для того, щоб будинки з мансардним поверхом були зручними та комфортними для життя необхідно уважно ставитися до їх індивідуальних особливостей. До них відноситься перш за все наявність аттикової стіни та скошених скатів, які обмежують можливості простору. Архітектурні проекти нашого каталогу в більшості випадків характеризуються наявністю аттикової стіни оптимальної висоти 1-1,2 метра.
Також варто розуміти, що не кожен однорівневий будинок може з часом бути облаштований в мансардний. У проектах спочатку мають бути враховані параметри перекриття та кроквяних конструкцій, покрівельний пиріг та інші, розраховані на облаштування мансардного поверху в майбутньому.
У мансардних котеджах повинна бути передбачена гарна система вентиляції, щоб приміщення не були задушливими.
Проєкти з нашої колекції можуть бути реалізовані як з піноблоків, так і з газобетону, керамоблоків та інших кам'яних матеріалів. Кожен проект захищений авторським правом.
На сайті можна дивитися відео з підбіркою візуалізацій популярних мансардних проектів.

Дизайн-проєкт будинку з мансардою Z500

Авторський дизайн мансардних будинків дозволяє зробити з незграбного невдалого приміщення оригінальне та комфортне гніздечко. Зробити приміщення мансардного поверху затишніше дозволяє також правильне підбирання меблів та інтер'єрний дизайн. Проект будинку з мансардою, якщо він вимагає яких-небудь змін, необхідно довіряти досвідченим архітекторам та дизайнерам. Вони зможуть грамотно виконати коригування та внести в проект необхідні зміни. Фахівцями за окрему вартість також може бути змінене планування мансардних будинків.
Бажаємо Вам приємного перегляду!

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )