Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Гостьові будинки до 80 м2

Знайдено проектів: 28

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти гостьових будинків: фото, каталог

Заміський спосіб життя часто вимагає від власника чогось більшого, аніж просто будівництво житлового котеджу. Найчастіше паралельно з будівництвом основного будинку на ділянці починають з'являтися споруди різноманітного призначення. Це можуть бути не тільки обов'язкові гараж, сарай і лазня, а й гостьовий будинок. Наявність цих будівель на ділянці продиктовано бажанням урізноманітнити свій побут чи розмістити в ньому гостей зі зручністю, зберігши для себе звичний плин життя.

проекти гостьових будинків

Планування проектів гостьових будинків: основні переваги

Плани проектів гостьових будинків можуть бути найрізноманітніші в залежності від того, що очікують від них господарі.

  • Проекти гостьових будинків, фото, відео, схеми, креслення та ескізи яких можна переглянути в цьому розділі, часто поєднуються з літньою кухнею — відокремленим приміщенням, в якому влітку можна не тільки чудово відпочити, приготувати їжу, але і посмажити шашлик.
  • Плани гостьових будинків можуть бути розроблені з метою тимчасового розміщення господарів під час будівництва основного котеджу. Після переїзду будинок для гостей буде експлуатуватися за своїм прямим призначенням — в цілях зустрічі гостей або розміщення батьків.
  • Часто гостьовий будинок і баня, готові проекти яких можна купити у нас за середньоринковими цінами, можуть перебувати на ділянці в безпосередній близькості. При необхідності за допомогою послуги індивідуального проектування можна передбачити їх повне поєднання. Також можна замовити оригінальний дизайн проектів гостьових будинків.
  • Індивідуальне планування гостьових будинків з басейном або типова — з літньою кухнею або терасою подарує додатковий простір для розслаблення і гарного відпочинку.
  • Проект гостьового будинку з гаражем або твердопаливною котельнею, що забезпечує резервне джерело енергії та виробляє тепло на всю ділянку, стане незамінним рішенням.

Проекти гостьових будинків (ескізні проекти та фото яких ви можете подивитися у візуалізації до проектів) попри відсутність чітко сформованих критеріїв для складання кошторису будівництва під ключ — є досить популярними у 2018 році серед власників нових приватних заміських будинків. Проект гостьового будинку буде залежати від потреб, ідей та  забезпеченості забудовника. Це можуть бути й компактні гостьові одноповерхові будинки, площа яких не перевищує 40-50 м² (проект маленького гостьового будинку кращий варіант для компактної ділянки). При цьому проект маленького будинку може відрізнятися відсутністю ванної кімнати та кухні. Або ж це будуть проекти гостьових будинків з барбекю, що являють собою повноцінний двоповерховий котедж з подвійним каміном, просторими приміщеннями й кількома спальнями.

Цей розділ ми передбачили спеціально для вас, зібравши проекти будинків до 80 м² за площею, вартість яких задовольнить забудовників з невеликим бюджетом. Сподіваємося, ваш вибір буде приємним і вдалим!

Проекти маленьких будинків: склад документації

Купуючи архітектурні проекти гостьових будинків в нашій компанії, клієнт отримує пакет проектної документації, яка включає 5 розділів: інженерний розділ (водопостачання, електропостачання та схеми вентиляції та опалення), конструктивний і архітектурний. Інженерні розділи можна придбати за додаткову плату. Приклад проектної документації можна подивитися тут.

Проект маленького будинку Z500: авторські права

Всі проекти маленьких будинків компанії Z500 захищені авторським правом, що дає забудовникам гарантію правової безпеки при будівництві будинків за типовими проектами компанії Z500. 

На сайті розміщено також сертифікат, який є підтвердженням того, що наша компанія — це офіційний представник міжнародного архітектурного бюро Z500 Ltd.

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )