Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Проекты с оштукатуренными фасадами

Знайдено проектів: 845

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти будинків з оштукатуреними фасадами: фото, каталог будинок з оштукатуреними фасадами

Зовнішній вигляд житлового будинку — це його візитна картка. Акуратний, ошатний фасад котеджу буде завжди привертати до себе увагу, і прикрашати собою місцевість. А оштукатурений фасад якнайкраще зможе впоратися з таким завданням.

Планування проектів будинків з оштукатуреними фасадами, представлених в цьому розділі, розроблена кращими фахівцями компанії Z500 й характеризується комфортом та функціональністю. Архітектурні проєкти таких будинків популярні серед забудовників. Купити будь-який готовий проект для реалізації під ключ можна за середньоринковою вартістю.

Плани будинків з оштукатуреними фасадами: особливості матеріалу

Потрібно пам'ятати, що оштукатурений фасад, а точніше сам матеріал, має ряд індивідуальних особливостей:

 • Штукатурка фасаду це один зі способів захисту фасаду, вона допоможе зберегти його зовнішній вигляд від негативного впливу опадів. Але вода поступово змиває фарбу, а вітер додає  ще більше негативного впливу, і з часом штукатурка може обсипатися. Тому такий фасад через певний час потребує оновлення.
 • При застосуванні мінеральної штукатурки її можна пофарбувати захисною силіконовою або силікатною паропроникаючою фарбою. В інших випадках підійдуть акрилові фасадні фарби. Акриловою фарбою не рекомендується фарбувати фасади приватних будинків в осінньо-зимові періоди, а також системи фасадів, які виконані на мінераловатній основі.

Плани проектів будинків з оштукатуреними фасадами: властивості, недоліки та переваги фасадних фарб будинку зі штукатуркою на фасадах

Фасадні фарби повинні мати такі властивості:

 • атмосферостійкість, тобто стійкої до перепадів температур й зміні вологості;
 • водостійкість (не повинна боятися дощу та снігу);
 • гарну адгезію, тобто силою зчеплення лакофарбового матеріалу з поверхнею;
 • паропроникністю;
 • світлостійкістю (не вигоряти на сонці).

Кожна штукатурка має свої переваги та недоліки. Кожен тип штукатурки відрізняється своїми властивостями:

 • Мінеральна штукатурка добре пропускає пар, але значить і фарбувати її потрібно паропроникаючою фарбою.
 • Акрилову штукатурку можна використовувати в системах, де стіни утеплюють мінеральною ватою, вона дуже еластична, добре тримає колір, й не потребує додаткового захисту.
 • Силікатна штукатурка має здатність добре пропускати пар, не потребує фарбування.
 • Силіконова штукатурка теж має високу паропроникність, й має ефект самоочищення, використовується на ділянках, які мають схильність до сильного забруднення,  але її ціна вища, ніж інших видів штукатурки.

Для підбору типу штукатурки потрібно знати умови експлуатації нової будівлі.

Ґрунтувати поверхню перед оштукатурюванням потрібно обов'язково, через те, що ґрунтовка покращує зчеплення штукатурки до армувального шару, при нанесенні не даючи воді з декоративної штукатурки швидко вбратися в основу. Ґрунтовка містить дрібний кварцовий пісок, який створює невелику шорсткість на заґрунтованій поверхні, що допомагає рівномірно затерти фактуру декоративної штукатурки та створити бездоганний дизайн будинків з оштукатуреними фасадами.

Важливо зауважити, що при необхідності планування будинків з оштукатуреними фасадами може бути змінене. Для цього достатньо замовити послугу «Внесення змін». Доповнення «Тендерна пропозиція» дозволить отримати основу для складання кошторису. Також можна замовити створення оригінального індивідуального проєкту.

В даному розділі каталогу, оновленого у 2020 році, ми зібрали всі наші типові проекти будинків з оштукатуреними фасадами (фото, схеми, ескізи, відео, креслення можна дивитися на сайті). Бажаємо знайти потрібний вам варіант проекту. 

Приємного перегляду!

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )