Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Проекты семейных домов

Знайдено проектів: 700

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти будинків для однієї сім'ї: фото, каталог

Найбільш популярними серед забудовників у 2020 році є проекти будинків для однієї сім'ї (фото, креслення та ескізні проєкти яких розміщені в даному розділі). І переважна більшість наших проектів — це саме такі проекти приватних будинків. З цієї причини ми намагаємося регулярно оновлювати наш каталог новими проєктами та оригінальними ідеями їх оформлення та планування.

Проект котеджу для однієї сім'ї: помилкові думки

Зараз продовжує активно розвиватися галузь розробки схем приватних будинків. Європейські проекти, в тому числі й проєкти компанії Z500, в інтернеті покрились  міфами, зважаючи на велику кількість неправдивої інформації. Для нас дуже важливо допомогти розібратися нашим клієнтам з усіма домислами та розвіяти їх.

Розглянемо найпопулярніші помилкові думки:

1. Плани проектів будинків для однієї сім'ї, які розроблені для Європи, не враховують українських будівельних норм.

Головним правилом нашої компанії є адаптація проектів відповідно до вимог законодавства в галузі будівництва. Так і для України всі європейські проєкти котеджів і будинків приведені у відповідність з чинними ДБН.

2. Плани будинків для однієї сім'ї не можуть бути змінені, для цього потрібно наймати архітектора та конструктора.

У штаті компанії є і кваліфіковані архітектори, і проектувальники, і конструктори, які мають всі необхідні вихідні дані, щоб вносити зміни за бажанням клієнта в готові проекти котеджів.

3. Фундамент будинку розроблявся для універсального ґрунту

Проєктний фундамент не може бути придатний на всіх типах ґрунту. Це цілком природно і зовсім не означає, що якщо фундамент не підходить під ділянку клієнта, то від проекту потрібно відмовлятися. Наша компанія виконує адаптацію фундаменту, враховуючи в проекті всі особливості ґрунту.

Для цього забудовник повинен надати нашим фахівцям результати геологічного вишукування. На їх підставі конструктор запропонує найбільш доцільний варіант фундаменту з усіх можливих.

4. Відсутність деталювання окремих вузлів

Дійсно в європейських проєктах, взятих нами за основу, немає уточнення багатьох вузлів, оскільки будівельники з досвідом зобов'язані знати їх досконально й без деталювання.

5. В архітектурних проектах компанії не передбачені сходи

Ця думка теж вірна, але зроблено це на користь самих же клієнтів та зниження вартості проекту. Адже більшість забудовників в будинок для однієї сім'ї, проєкт якого придбають у нас, вважають за краще встановлювати дерев'яні сходи. Тому якщо в проекті буде зроблений розрахунок даної конструкції з бетону, це тільки збільшить підсумкову вартість будівництва в кошторисі.

6. Планування будинків для однієї сім'ї: приміщення котельні не відповідає нормам

Більшість проектів на сайті не відображають правильне розміщення котельні, оскільки копіюють польські проєкти. Але при проведенні адаптації проекту ми змінюємо всі параметри котельні відповідно до українських вимог.

7. Після придбання проекту житлового будинку не можна отримати консультацію

 Будь-які уточювальні питання, що стосуються змісту проєкту, завжди можна задати нашим фахівцям навіть після його придбання.

8. Проекти, розроблені кілька років тому, не актуальні по частині технічних рішень

Всі проекти компанії регулярно перевіряються на актуальність будівельним нормам.

9. Проєкти компанії не придатні для реалізації під ключ

На сайті є розділ «Реалізація», який містить гарні приклади будинків (фото, відео і т.п.), реалізованих за проектами компанії Z500 в різних містах. Що підтверджує придатність проектів для будівництва.

10. Більш вигідний план будинку для однієї сім'ї. Додатки до проєктів

Так само існує думка, що вигідніше замовити індивідуальний проект, ніж купити типовий, а потім вносити в нього необхідні зміни. Купуючи в інших компаніях індивідуальний проект і типовий без можливості доробок, забудовник буде змушений залучати сторонніх архітекторів, конструкторів та інших фахівців, які внесуть корективи в документацію проєкту. Це істотно збільшить кошторис витрат забудовника. У випадку з нашою компанією, все йде значно простіше й дешевше, оскільки фахівцями компанії може бути скориговане планування проектів будинків для однієї сім'ї та інші частини проекту за помірну вартість. Крім того, наші фахівці запропонують ряд додаткових послуг, що дозволяють підвищити комфорт будинку: антилід, тепла підлога, комфортний будинок, а також дизайн проєктів будинків для однієї сім'ї. Повний перелік всіх доповнень можна дивитися тут.

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )