БОЛЕЕ 1000 ТИПОВЫХ ЕВРОПЕЙСКИХ ПРОЕКТОВ ДОМОВ

Проекти
Моє будівництво

зареєструйтеся на Z500
отримаєте доступ до всіх можливостей сайту.

Що ви отримаєте?

  • планування з лінійними розмірами
  • спілкування з іншими користувачами
  • інформація про реалізації проектів у вашому регіоні
  • власний будівельний блог
  • відстежування подій в інших будівельних блогах
  • додавання в обране, порівняння
поділитися цим проектом
скопіюйте посилання

УВАГА! Щоб більше не відображалося це вікно, вимкніть в налаштуваннях блогу пропозицію публікації записів у соціальних мережах.
Готовий проект будинку Z77 - Одноповерховий будинок елегантного дизайну з гаражем на дві машини.

Z77 дзеркальне відображення
Одноповерховий будинок елегантного дизайну з гаражем на дві машини.

кам'яний
кам'яний
термін розробки проекту: 3 дні
14 700 грн.
АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИЙ РОЗДІЛ
кам'яний
кам'яний
термін розробки проекту: 3 дні
дзеркальне відображення
14 700 грн.
АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНИЙ РОЗДІЛ
Готовий проект будинку Z77 - Одноповерховий будинок елегантного дизайну з гаражем на дві машини.

Задати питання про цей проект

+38 (067) 009 25 00

пн. - пт: 9:00 - 20:00

відправити питання
Готовий проект будинку  - Одноповерховий будинок елегантного дизайну з гаражем на дві машини.

1-ий поверх 221,9 / 231,3

Спальня
17,4 m²
Спальня
17,3 m²
Ванна кімната
7,3 m²
Хол
20,5 m²
Спальня
17,0 m²
Тех. приміщення
15,6 m²
Вітальня + їдальня
51,0 m²
Сан. вузол
4,5 m²
Кухня
18,6 m²
Комора
3,3 m²
Прихожая
6,5 m²
Котельня
9,3 m²
Тераса
0,0 m² / 9,4 m²
Гараж
33,6 m²
Очистити
значення
перевірте
площу
перевірте
відстань
дзеркальне
відображення
Змінити планування
Натисніть або торкніться пальцем на зображенні, щоб почати вимірювання.
Намалюйте ескіз на зображенні та натисніть на значок збереження.
Ескіз був відправлений правильно.

рекомендовані розміри ділянки - мінімальні розміри, які повинна мати земельна ділянка, щоб будинок міг бути поставлений відповідно до правил
рекомендовані розміри ділянки

ширина
26,48 m
довжина
25,64 m
Розміри фасаду
Розміри фасаду - габарити фасаду будівлі, включаючи фундамент, виключаючи поверхні вікон і дверей
18,48 m

Площа та габарити

площа будинку/загальна площа
221,9 / 231,3 m²
площа будинку: площа всіх приміщень будівлі за винятком горища, вимірюється на рівні підлоги без урахування штукатурки і внутрішньої обробки стін. загальна площа: площа будинку з додаванням площі балконів і терас, розрахованих із знижуючим коефіцієнтом 0,3 (коефіцієнт, який призводить площу балкона, тераси або лоджії до площі повноцінного приміщення будинку).
площа забудови
318,2 m²
площа забудови: це площа по зовнішньому обводу будівлі на рівні цоколя, включаючи виступаючі частини: вхідні майданчики і східці, веранди, тераси, приямки, входи в підвал, автомобільні пандуси, зовнішні сходи. Площа під будівлею, розташованою на стовпах, проїзди під будівлею, а також виступаючі частини будівлі, що консольно виступають за площину стіни на висоті нижче ніж 4,5 м від поверхні чистої підлоги.
будівельний об''єм
1 225 m³
будівельний об''єм: Будівельний об'єм надземної та підземної частин будинку визначається в межах обмежувальних поверхонь.
висота будинку
6,98 m
висота будинку - висота розраховується від поверхні чистої підлоги до конькової балки
кут нахилу покрівлі
30°
кут нахилу покрівлі - кут нахилу покрівлі по відношенню до підлоги.
площа покрівлі
377,2 m²
площа покрівлі - загальна площа даху за виключенням димоходів та вентканалів.

Технологія будівництва

стіни
газобетон/керамічні блоки/піноблоки/пінобетон
Конструкція зовнішньої стіни: проектом передбачено кладку зовнішньої стіни з газобетонних блоків, товщиною 380 (375) мм, марки не нижче В2,5. Прийнята товщина дозволяє замінити матеріал несучих стін різними кладочними матеріалами без внесення змін до типового проекту. Газоблок можна замінити на кладку з керамічних блоків, піноблоків або пінобетону не нижче марки, зазначеної для газобетонних блоків. Внутрішнє оздоблення виконується гіпсовою або цементно-вапняною штукатуркою. З боку вулиці - утеплення мінераловатними плитами, товщиною 50,100мм, щільністю вище 150 кг / м3. Зовнішня обробка і декоративні елементи згідно візуалізацій на сайті.
тип фундаменту
стрічковий збірно-монолітний
Покрівля
цементно-піщана черепиця/металочерепиця/керамічна черепиця
технологія
кам'яний
Тип перекриття
по дерев'яних балках

термоізоляційні властивості

Установка систем опалення
2 санвузли
Установка систем опалення - передбачений тип опалення для вашого проекту
Тип вентиляції
механічна

Проект Z77 задуманий як заміський будинок з гаражем, розрахованим на два автомобіля. Будинок виглядає просто, але зі смаком. Дизайнери приділили особливу увагу парадному входу, який був прикрашений двома ліхтарями на козирку.

Дизайн в цілому слідує класичним канонам, але все ж таки є деякі відступи. Один з них — це можливість перетворення горищного приміщення у додаткові кімнати (здіснивши необхідні зміни у проекті). Особлива увага розробників була приділена практичності. Будинок максимально економічний, цей ефект був досягнутий за рахунок великої кількості вікон і відсутності необхідності в установці енергозберігаючих пристроїв.

У коридорі відведено місце для досить великої шафи. Їдальня плавно перетікає в світлу вітальню — це зроблено, насамперед, для економії місця. Вітальня поділена на кілька зон. Кухня і їдальня плавно суміщені з вітальнею. Крім того, на кухні призначена додаткова кімната, для зберігання продуктів і овочей. При бажанні, їдальню можна відгородити від вітальні «живою стіною» або простою перегородкою. Камін, встановлений у вітальні, створений для того, щоб дозволити втомленим господарям прохолодними вечорами відчути затишок і тепло. Для любителів технічних новинок у стіні вирізаний роз'єм під великий, широкоформатний телевізор. Засклені двері вітальні ведуть прямо на криту терасу. З неї можна милуватися природою і свіжим повітрям щоденно, незалежно від сезону.

У гараж можна пройти через двері в підсобному приміщенні. Через цей же прохід дуже зручно розвантажувати товари, привезені на автомобілі. У гаражі створена окрема кімната для зберігання різних матеріалів, починаючи від деталей і запчастин і закінчуючи паливом і садовим інвентарем.

У спальні і ванну кімнату можна потрапити за тим же коридором. Варто зауважити, що ванних кімнат відразу дві, а спалень цілих три. Маленька ванна призначена в основному для денного використання, тобто для прийому душу. А у великій ванній можна спокійно розмістити сауну та джакузі.

У цьому проекті всі головні функції виконує перший поверх, але якщо вам потрібна додаткова площа, то до ваших послуг завжди велике і просторе горище. Потрібно лише встановити для нього сходи.


Коментарі

Про те, що відбувається з вашими персональними даними на нашому сайті читайте тут.
^
Ми робимо все можливе для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку в функціонуванні сервісу або неточності в опублікованих матеріалах (незважаючи на те, що це не є підставою для претензій до z500) обов'язково повідомте свої зауваження чи побажання за адресою (project@z500.biz) оскільки ми постійно вдосконалюємо продукти, сервіс і послуги.
Ми використовуємо файли cookie для збору і обробки персональних даних для правильної роботи Ваших налаштувань на сайті. Продовжуючи працювати на сайті, ви погоджуєтеся з їх використанням. Додаткову інформацію ви знайдете в політиці конфіденційності. Щоб обмежити використання cookie, натисніть тут.