поділитися цим проектом
скопіюйте посилання

УВАГА! Щоб більше не відображалося це вікно, вимкніть в налаштуваннях блогу пропозицію публікації записів у соціальних мережах.
Проект гаража готовий для% name%

Zg11 дзеркальне відображення

Проєкт гаража з двома воротами класичного дизайну.
доступність:5 днів
10 400 грн.
доступність:5 днів
10 400 грн.

Задати питання про цей проект

+38 (067) 009 25 00

пн. - пт: 9:00 - 20:00

відправити питання
Проект гаража готовий для% name%

Площа та габарити

Загальна площа
36.6 m²
Загальна площа: project.features-table.net-area-info
площа будинку
36.6 m²
площа будинку: площа всіх приміщень будівлі за винятком горища, вимірюється на рівні підлоги без урахування штукатурки і внутрішньої обробки стін. загальна площа: площа будинку з додаванням площі балконів і терас, розрахованих із знижуючим коефіцієнтом 0,3 (коефіцієнт, який призводить площу балкона, тераси або лоджії до площі повноцінного приміщення будинку).
площа забудови
45,6  m²
площа забудови: це площа по зовнішньому обводу будівлі на рівні цоколя, включаючи виступаючі частини: вхідні майданчики і східці, веранди, тераси, приямки, входи в підвал, автомобільні пандуси, зовнішні сходи. Площа під будівлею, розташованою на стовпах, проїзди під будівлею, а також виступаючі частини будівлі, що консольно виступають за площину стіни на висоті нижче ніж 4,5 м від поверхні чистої підлоги.
будівельний об''єм
191,4 m³
будівельний об''єм: Будівельний об'єм надземної та підземної частин будинку визначається в межах обмежувальних поверхонь.
Ширина
6,75 m
Висота
5,34 m
кут нахилу покрівлі
30°
кут нахилу покрівлі - кут нахилу покрівлі по відношенню до підлоги.

Лінійні розміри приміщень PDF Zg11

Zg11 - проєкт гаража з двома воротами класичного дизайну, створений для зручності зберігання відразу двох автомобілів та можливості організації невеликої складської зони.

Переваги проєкту Zg11:

  • Особливістю цієї будівлі для гаража стали його габарити, оптимально розраховані для зручності його використання господарями відразу двох автомобілів.
  • Крім цього, конструктори подбали й про необхідність розміщення автомобільних інструментів, речей та інвентарю, передбачивши простір для стелажів.

Цей гараж, рішення з оздоблення фасадів якого виконано в стилі приємної класики, прекрасно підійде котеджам, передбачені проєктами Z2, Z9, Z18, Z27.

Про те, що відбувається з вашими персональними даними на нашому сайті читайте тут.

Якщо ви не можете відновити пароль або у вас є інші технічні складності по роботі з сайтом, повідомте про це на адресу project@z500.com.ua .

Тепер відкрийте вашу пошту і дотримуйтесь інструкцій в листі з відновлення пароля (таке буває рідко, але цей лист може виявитися в папці "спам")

Перевірте пошту: , Вам було відправлено лист для відновлення пароля.

Якщо лист не прийде протягом декількох хвилин, перевірте повідомлення в папці спам.

Чому вам варто мати обліковий запис у Z500

  • детальні креслення до проєкту
  • інформація про будівництво в районі
  • спеціальні акції
  • спостерігати за іншими будівельниками
  • контактувати з іншими користувачами
  • додати в обране
Ми використовуємо файли cookie для збору і обробки персональних даних для правильної роботи Ваших налаштувань на сайті. Продовжуючи працювати на сайті, ви погоджуєтеся з їх використанням. Додаткову інформацію ви знайдете в політиці конфіденційності. Щоб обмежити використання cookie, натисніть тут.
зрозуміло