поділитися цим проектом
скопіюйте посилання

УВАГА! Щоб більше не відображалося це вікно, вимкніть в налаштуваннях блогу пропозицію публікації записів у соціальних мережах.
Проект гаража готовий для% name%

Zg14 дзеркальне відображення

Проєкт гаража з терасою для одного автомобіля
доступність:5 днів
10 400 грн.
доступність:5 днів
10 400 грн.
Проект гаража готовий для% name%
Проект гаража готовий для% name%

Задати питання про цей проект

+38 (067) 009 25 00

пн. - пт: 9:00 - 20:00

відправити питання
Проект гаража готовий для% name%

Площа та габарити

Загальна площа
21 m²
Загальна площа: project.features-table.net-area-info
площа будинку
21 m²
площа будинку: площа всіх приміщень будівлі за винятком горища, вимірюється на рівні підлоги без урахування штукатурки і внутрішньої обробки стін. загальна площа: площа будинку з додаванням площі балконів і терас, розрахованих із знижуючим коефіцієнтом 0,3 (коефіцієнт, який призводить площу балкона, тераси або лоджії до площі повноцінного приміщення будинку).
площа забудови
0,0
площа забудови: це площа по зовнішньому обводу будівлі на рівні цоколя, включаючи виступаючі частини: вхідні майданчики і східці, веранди, тераси, приямки, входи в підвал, автомобільні пандуси, зовнішні сходи. Площа під будівлею, розташованою на стовпах, проїзди під будівлею, а також виступаючі частини будівлі, що консольно виступають за площину стіни на висоті нижче ніж 4,5 м від поверхні чистої підлоги.
Висота
5,26 m
кут нахилу покрівлі
30°
кут нахилу покрівлі - кут нахилу покрівлі по відношенню до підлоги.

Вдалий проєкт гаража Zg14 з терасою для одного автомобіля здивує вас своєю функціональністю, компактністю й припаде до смаку любителям традиційних дизайнерських рішень.

Переваги проєкту Zg14:

  • Планування цієї споруди відрізняється продуманістю, оскільки на малій площі вдалося розмістити все необхідне, заощадивши місце на ділянці.
  • Гараж оснащений прибудовою, яка виконана у вигляді тераси. Це дуже вдале рішення, адже варто лише оснастити її грилем, і вона перетвориться в улюблене місце для літнього відпочинку.
  • Проєкт передбачає зовнішнє оздоблення гаража в традиційному стилі, тому цей гараж буде ідеально поєднуватися з багатьма проєктами, подібними з ним по стилю.

Вибираючи проєкти гаражів з газобетону, зверніть увагу на цю частину нашого каталогу.

Про те, що відбувається з вашими персональними даними на нашому сайті читайте тут.

Якщо ви не можете відновити пароль або у вас є інші технічні складності по роботі з сайтом, повідомте про це на адресу project@z500.com.ua .

Тепер відкрийте вашу пошту і дотримуйтесь інструкцій в листі з відновлення пароля (таке буває рідко, але цей лист може виявитися в папці "спам")

Перевірте пошту: , Вам було відправлено лист для відновлення пароля.

Якщо лист не прийде протягом декількох хвилин, перевірте повідомлення в папці спам.

Чому вам варто мати обліковий запис у Z500

  • детальні креслення до проєкту
  • інформація про будівництво в районі
  • спеціальні акції
  • спостерігати за іншими будівельниками
  • контактувати з іншими користувачами
  • додати в обране
Ми використовуємо файли cookie для збору і обробки персональних даних для правильної роботи Ваших налаштувань на сайті. Продовжуючи працювати на сайті, ви погоджуєтеся з їх використанням. Додаткову інформацію ви знайдете в політиці конфіденційності. Щоб обмежити використання cookie, натисніть тут.
зрозуміло