Zx47
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+5
111,1 м²
Житлова площа
139,0 м²
Загальна площа
15,6 м²
гараж
ціна проекту
13 600 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Zx47 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Zx47

 
загальна площа 139,0 м²
Гараж 15,6 м²
Площа забудови 126,3 м²
Кубатура 1 249,72 m³
Висота 8,05 m
Кут нахилу даху 18°
Площа даху 116,1 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 19,51m × довжина 19,71m
Ціна проекту 13 600 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Zx47 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Zx47

Належачи до класичної модерністської моделі проект дому Zx47 має просту форму та структуру і  добре підходять для міської ділянки.

Спроектовані два повні поверхи чітко розділяють будинок на 2 зони: денну та нічну. Входячи до будинку, вхід якого прикритий козирком, ми опиняємось у передпокої, з якого є доступ до гардеробу та невеличкого холу, сходи у якому ведуть наверх. На першому поверсі розташовано простора вітальня з каміном, яка об’єднана з  кухнею і їдальнею. На другому поверсі  спроектовано три спальні, дві з майже однаковою площею та одна з набагато більшою, простора ванна з вікном, а також з усіма потрібними обладнанням.

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )