Zx21
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+5
210,0 м²
Житлова площа
243,7 м²
Загальна площа
33,7 м²
гараж
ціна проекту
18 900 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Zx21 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Zx21 Сучасний та інноваційний будинок.

 
Житлова / загальна площа 210,0 / 243,7 м²
Гараж 33,7 м²
Площа забудови 180,4 м²
Кубатура 723 m³
Висота 7,17 m
Кут нахилу даху
Площа даху 190 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 24,44m × довжина 19,34m
Ціна проекту 18 900 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля ПВХ мембрана
Будівництво каркасного будинку Zx21

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Zx21 - розміри ділянки
 

Фасади

 

Zx21

Проект Zx21 є сучасним і інноваційним. Проект був заснований на основі останніх тенденцій в архітектурі, а його дизайн здатний задовольнити всіх, хто шукає оригінальні рішення.
Вітальня дуже світла і простора. Вона ідеально підходить для приємних зустрічей з друзями або відпочинку з улюбленою книгою. Великі площі вікон забезпечують легке і м'яко падаюче природнє світло. Практична тераса дуже зручна для літнього барбекю, а взимку весь будинок знаходиться в теплих обіймах полум'я каміна. Зручно спроектована кухня дозволяє вам насолоджуватися готуванням смачних страв. У гаражі є окреме технічне приміщення з виходом у двір, що робить його зручним для зберігання садового інвентарю.
Другий поверх складається з трьох просторих спалень. Кожна з них має свій власний вихід на терасу. Крім того, сама велика спальня має свій гардероб і ванну. Особливо слід відзначити велику, зручну терасу. Її простір чудово підходить для сімейної вечері або приємного вечора при зірках та місяці.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )