Zx15
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+2
262,5 м²
Житлова площа
294,6 м²
Загальна площа
32,1 м²
гараж
ціна проекту
22 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Zx15 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Zx15 Сучасна резиденція з гаражем, терасами на другому поверсі і з кутовим склінням.

 
загальна площа 294,6 м²
Гараж 32,1 м²
Площа забудови 183,8 м²
Кубатура 810,05 m³
Висота 8,3 m
Кут нахилу даху
Площа даху 167 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 25,88m × довжина 20,18m
Ціна проекту 22 500 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля ПВХ мембрана

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Zx15 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Zx15

Проект Zx15 — це приклад сучасного і унікального будинку. Великі кутові вікна, що виходять в сад, і витончені ажурні тераси підкреслюють його ексклюзивність.
Вхідні двері в обрамленні кам'яної арки приводять у велику вітальню, в якій розташовано зручний гардероб. Центральний хол відкриває доступ в усі приміщення на першому поверсі. Представницькі і сучасні сходи і кутове вікно у холі, що їх освітлює, є основними елементами інтер'єру. Великі площі скління забезпечують природнє освітлення і відчуття внутрішнього простору і свіжості. Основним зосередженням життя в будинку є велика вітальня з кухнею та їдальнею. З вітальні через прозорі двері можна потрапити на частково криту терасу. Камін у вітальні прилягає до кімнаті, яка може бути використана в якості котельні.
Другий поверх призначений для відпочинку і сну. Тут розташовані три світлі просторі спальні, головна ванна кімната і гардеробна. Велика спальня має окрему ванну кімнату, гардероб і вихід на терасу.

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )