Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z82
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+7
224,4 м²
Житлова площа
292,3 м²
Загальна площа
46,6 м²
гараж
ціна проекту
17 000 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z82 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 292,3 м²
Проект будинку Z82 - план-схема 1

Z82

 
загальна площа 292,3 м²
Гараж 46,6 м²
Площа забудови 423,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 1 900 m³
Висота 6,91 m
Кут нахилу даху 25°
Площа даху 476,2 m²
Ціна проекту 17 000 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z82

Проект Z82 — це відмінна ідея для тих, хто любить простоту однорівневих будинків, але з можливістю додаткового приміщення на горищі. Даний проект добре розташовується на великій території і має витягнуту форму з виступаючим вперед гаражем. Облицювання будинку додасть деяку чарівність і атмосферу внутрішнього затишку.

Дах також надає унікальність дому і дещо розширює його. Справа від передпокою розташована велика гардеробна кімната, з якої є вихід в гараж і в підсобне приміщення. Через останнє, власне і потрібно проходити в гараж. Також з підсобного приміщення можна вийти в сад, і в ньому можуть зберігатися садові приналежності, велосипеди (залежно від потреб власника).

Передпокій веде прямо до вітальні, звідки можна потрапити в інші кімнати. Для більшої інтенсивності освітлення в вітальню можна внести додатковий елемент - розсувні, прозорі двері. Великий простір у вітальні дає можливість розміщення тут і кухні з їдальнею. Кухню і вітальню можна відокремити столом зі стільцями. На кухні є комора та місце під великий холодильник. 

За передпокоєм розташований невеликий коридор, через який ви можете отримати доступ до двох спалень. Одна з них була обладнана роздягальнею і можливістю виходу через відкритий балкон на криту терасу і сад, де ви можете спокійно відпочити і розслабитися. Симетрично по обидві сторони розташовані ванні кімнати, в яких є все необхідне для повсякденного комфорту.

Щоб отримати доступ до додаткового простору на горищі, були передбаченi центральнi сходи у коридорі, якi можуть бути використанi при необхідності в майбутньому.

Великі вікна, світлі та просторі кімнати і загальне відчуття свободи і простору дуже впливає на комфорт і позитивний настрій мешканців будинку.

Даний проект є рідкісним прикладом компактного дизайну з чотирма комфортабельними кімнатами і великою вітальнею. Тут є де розвернутися вашим мріям. Простий і продуманий дизайн будівлі дозволяє змінювати положення кімнат в залежності від потреб користувача (тобто є можливість збільшення вітальні, просто видаливши одну з кімнат).

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )