Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z8
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
0
98,6 м²
Житлова площа
98,6 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z8 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 98,6 м²
Проект будинку Z8 - план-схема 1

Z8

 
загальна площа 98,6 м²
Площа забудови 120,1 м² може не включати площу тераси
Кубатура 268,9 m³
Висота 6,26 m
Кут нахилу даху 28°
Площа даху 160,82 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z8

Проект будинку Z8 є одним з найбільш вигідних рішень в будівництві та експлуатації. У саду знаходиться крита альтанка, яка, як і тераса, може використовуватися навіть під час дощу. Проста конструкція даху знижує навантаження на несучі стіни, дозволяючи прискорити темпи будівництва і знизити витрати. Внутрішнє планування будинку може бути різним: розділеним на кімнати або ж об'єднаним єдиним простором. Кухня також може бути окремою або суміщеної з вітальнею, від якої відходить коридор, що веде в спальню. Конструкція стелі і даху привносить в дизайн елемент творчості і створює відчуття простору.

Цей проект може бути виконаний у декількох варіантах: наприклад, з мансардним вікном у їдальні. Збоку від будинку або перед ним передбачено місце для гаража або критої автостоянки.

Базова версія конструкції даху розроблена таким чином, що при куті нахилу в 40 ° можна використовувати додатковий простір на горищі. Для цього у вітальні передбачена можливість встановлення сходів. Даний проект з додатковим горищним простором доступний у версії Z8 40. Планування обох проектів доступне також у дзеркальному відображенні.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )