Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z79
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+4
126,7 м²
Житлова площа
138,9 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z79 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 70,8 м²
Проект будинку Z79 - план-схема 1
Другий поверх 68,1 м²
Проект будинку Z79 - план-схема 2

Z79

 
загальна площа 138,9 м²
Площа забудови 93,2 м² може не включати площу тераси
Кубатура 343,7 m³
Висота 8,14 m
Кут нахилу даху 45°
Площа даху 176,2 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z79

Проект Z79 являє собою невеликий будиночок з прекрасною мансардою. Завдяки простоті своєї конструкції, він економічний при будівництві, до того ж істотно заощадить і ваш час. Велику теплопровідність будинок отримує за рахунок своєї дерев'яної підстави і впровадження в його розробку сучасних технологій.

Головний вхід обладнаний красивим ганочком, який підтримує над собою дах за рахунок стовпа, виконаного в старовинному стилі. На самому початку довгого коридору знаходиться гардероб. Це місце, де без зусиль зможуть зняти верхній одяг до трьох осіб одночасно. Навппроти гардеробу розташувалося просторе технічне приміщення. Пройшовши далі по коридору, можна потрапити в казкову вітальню і простору, світлу їдальню. У вітальні знаходиться прекрасний камін і сходи на другий поверх. Широкий прозорий вихід на засклену терасу знаходиться знову-таки у вітальні. Завдяки цьому, вітальня не відчуває нестачі природного світла, чим помітно заощадить ваші витрати на електроенергію.

Їдальня розташована з лицьового боку кухні, таким чином вони з'єднуються проходом. Кухня не тільки з'єднана з їдальнею, але і сполучена з вітальнею, для отримання більшого вільного простору. Крім цих приміщень, на першому поверсі розташувалася ванна кімната, кабінет і підсобне приміщення відразу під сходами.

На другому поверсі знаходяться дві однаково великі спальні і ще одна ванна кімната. Вона досить велика і з легкістю може вмістити в себе джакузі і сауну.

Проект ідеально підійде всім тим, кому необхідний невеликий за площею, але в той же час максимально функціональний і практичний будинок.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )