Z78
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+17
70,2 м²
Житлова площа
70,2 м²
Загальна площа
ціна проекту
11 100 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z78 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Z78

 
загальна площа 70,2 м²
Площа забудови 86,8 м²
Кубатура 185,9 m³
Висота 5,67 m
Кут нахилу даху 25°
Площа даху 135,5 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 16,38m × довжина 16,88m
Ціна проекту 11 100 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця
Будівництво каркасного будинку Z78

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z78 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z78

Проект Z78 — це компактний і приємний для ока, недорогий одноповерховий будиночок. Частина простого двосхилого даху звисає і виступає в ролі козирка для парадного входу. До того ж, такий дах дуже швидко встановлюється. Але виглядає це як мінімум пристойно, а як максимум сучасно і оригінально. Важливо і те, що це обійдеться у зовсім невелику суму в порівнянні з іншими проектами.

Будинок умовно поділений на дві основні зони. Перша — це приватна зона. Там знаходяться дві великі, просторі спальні, і ванна кімната. У другій половині розмістилися вітальня, кухня та їдальня. Пройшовши по передпокою до кінця, ви побачите підсобне приміщення, в якому відведено спеціальне місце для зберігання садового інвентарю та спортивного обладнання.

Цей будинок багатофункціональний і дуже практичний, він привабливий зовні і компактний зсередини. У цілому, це ідеальне місце для проживання невеликої родини.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )