Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z68
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+1
145,6 м²
Житлова площа
187,8 м²
Загальна площа
18,2 м²
гараж
ціна проекту
13 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Строк розробки проекту
30 днів
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z68 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 96,6 м²
Проект будинку Z68 - план-схема 1
Другий поверх 91,1 м²
Проект будинку Z68 - план-схема 2

Z68

 
загальна площа 187,8 м²
Гараж 18,2 м²
Площа забудови 121,9 м² може не включати площу тераси
Кубатура 457,9 m³
Висота 7,85 m
Кут нахилу даху 40°
Площа даху 192,7 m²
Ціна проекту 13 500 грн.
 
Після адаптації проекта до ДБН України площа будинку, кубатура, площа покрівлі, габарити будинку можуть відрізнятися від вказаних на 5-10%.
 

Матеріали

Фундамент ленточный монолитный
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z68

Проект Z68 — це економічний і сучасний невеликий будинок з мансардою. Він має двосхилий дах, а також гараж, який з'єднаний з будинком і перебуває з ним під одним дахом.

Дах виготовлений таким чином, що у випадку дощу вода не потрапить на поріг будинку. При вході в будинок в очі кидається зручна і комфортна гардеробна. Дуже оригінально виконана вітальня будинку округлої форми. На кухні, просторій і функціональній, знаходиться комора для зберігання продуктів. Друга комора розташована під сходами, що ведуть на другий поверх.

Камін розташований у вітальні, але його можна затопити і з гаража. Він є не тільки прикрасою, але й засобом обігріву житла. Поруч з ванною кімнатою в підсобному приміщенні знаходяться кабінет і санвузол. Через підсобне приміщення можна пройти в гараж і назад, без необхідності виходити на вулицю.

Якщо перший поверх розроблений переважно для господарських справ і розваг, то другий створений спеціально для сну. Тут розташувалися три спальні і дві ванні кімнати. До кожної кімнати можна пройти через широкий коридор.

Цей проект представляє новий підхід до застарілих, здавалося б, речей. Багато простору і свободи створять у вашій родині теплу і дружню атмосферу.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )