Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z62
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+16
117,5 м²
Житлова площа
136,2 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z62 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 73,4 м²
Проект будинку Z62 - план-схема 1
Другий поверх 62,9 м²
Проект будинку Z62 - план-схема 2

Z62

 
загальна площа 136,2 м²
Площа забудови 120,5 м² може не включати площу тераси
Кубатура 700 m³
Висота 8,57 m
Кут нахилу даху 40°
Площа даху 155,3 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Будівництво каркасного будинку Z62
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z62

Проект Z62 являє собою простий блочний будинок зi звичайним двосхилим дахом. Саме завдяки своїй простоті, він недорогий в будівництві та експлуатації. Фасад будівлі виконано в сучасному стилі, світлою штукатуркою оброблені всі стіни в поєднанні з дерев'яним горищем. Особливу сучасність дому надає балкон однієї зі спалень горища, який виступає в ролі карниза для головного входу.

Інтер'єр будинку гранично простий і функціональний. Важливою перевагою в інтер'єрі вважається його мінімалізм, що дає масу вільного простору. Сходи на горище беруть свій початок у холі, поряд iз гардеробом. Площа усього будинку розділена на кілька зон: зона для відпочинку, для їжі і для господарства. Тут розташовані вітальня, кухня, санвузол та комора. До речі, для більшої практичності, комора розміщена прямо на кухні. Тепер усі продукти можна зберігати прямо тут, не боячись тісноти. Санвузол знаходиться в підсобному приміщенні першого поверху.

На верхньому поверсі розташовані три спальні, велика ванна кімната і гардероб. Всі спальні дуже зручні й затишні. З найбільшої з них є вихід на балкон. Ванну кімнату за необхідності можна розділити на дві менші. Всі кімнати мансарди відмінно освітлені.

Ви можете замовити й інші версії даного проекту. Наприклад, версію у дзеркальному відображенні або з наявністю гаража чи сараю.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )