Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z59
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
0
281,0 м²
Житлова площа
346,6 м²
Загальна площа
43,2 м²
гараж
ціна проекту
24 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z59 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 190,8 м²
Проект будинку Z59 - план-схема 1
Другий поверх 155,8 м²
Проект будинку Z59 - план-схема 2

Z59 Резиденція із зручним інтер'єром і гаражем на два авто.

 
загальна площа 346,6 м²
Гараж 43,2 м²
Площа забудови 232,0 м²
Кубатура 1 080,6 m³
Висота 8,99 m
Кут нахилу даху 40° / 35°
Площа даху 390,09 m²
Рекомендовані розміри ділянки шир. 27,92m × довжина 22,02m
Ціна проекту 24 500 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля

Рекомендовані розміри ділянки

Проект будинку Z59 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z59

Проект Z59. Цей будинок представлений дуже незвичайною поверхнею даху. Будівля спроектована на два повноцінних поверхи, гараж і додаткове складське приміщення. Будинок дуже високий, і від цього виглядає ще величніше. Перед входом стоїть кам'яна арка, яка розтяглася до самого даху, завдяки їй же, тримаються і балкони мансарди, що є козирком для вхідних дверей. Такий будинок буде відмінно виглядати як в лісовому, так і в міському пейзажі.

Балкон, який виступає в якості козирка, виглядає дуже сучасно. Коридор першого поверху виконаний зi смаком, він бере свій початок з практичною гардеробної. Інтер'єр першого поверху Г-образний. Сходи елегантнi і не такi високi, як здається візуально. Підніматися по ним - саме задоволення. У вітальні є спеціальні місця для установки шаф. Вітальня, з'єднана з кабінетом — це ще одне сміливе дизайнерське рішення.

З вітальні можна вийти відразу на закриту від негоди терасу. На кухні є своя комора. Кухонне вікно дуже велике, тому в додаткових джерелах освітлення потреби практично немає. Камін розташований в проміжку між вітальнею і їдальнею. Дуже добре підходить для проведення урочистостей кухня, адже з неї можна швидко винести всі продукти на терасу, а таку можливість напевно оцінить будь-яка господиня. А за рахунок кухонного вікна мамам буде простіше доглядати за своїми дітьми. Телевізор, розташований у вітальні, добре видно і з кухні, і з їдальні. Варто відзначити і місце для величезної дивана у вітальні, а він буде просто необхідний після щільного обіду в їдальні.

Недалеко від кабінету розташувалася велика ванна з невеликою підсобної кімнаткою. Через підсобне приміщення можна пройти в гараж або вийти на вулицю. У гаражі передбачено додатковий простір для зберігання дров і палива.

На другому поверсі знаходиться бібліотека, вона помітно темніше інших кімнат. Це зроблено для того, щоб додати ефект старовини, коли книги були більш розкішшю, ніж засобом отримання інформації. Дві горищні спальні мають вихід на загальний балкон. А от для великої спальні було вирішено запроектувати одне велике і кілька фронтонних вікон. Гардероб і ванна кімната також мають вихід на балкон.

Душова і санвузол розташовані в підсобному приміщенні першого поверху. У підсобці залишається досить багато місця для зберігання вашого садового інвентаря.

Цей проект має цілу низку переваг: практичне і сучасне розташування кімнат, вихід на терасу відразу з декількох різних кімнат, велика вітальня і багато іншого. Звичайно, для такого будинку, призначеного для постійного проживання, потрібна й немаленька ділянка. Але в цьому і полягає вся принадність.

Проект доступний також у версії дзеркального відображення.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )