Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z48
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
-1
188,9 м²
Житлова площа
255,9 м²
Загальна площа
22,4 м²
гараж
ціна проекту
14 700 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z48 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 123,0 м²
Проект будинку Z48 - план-схема 1
Другий поверх 132,9 м²
Проект будинку Z48 - план-схема 2

Z48

 
загальна площа 255,9 м²
Гараж 22,4 м²
Площа забудови 152,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 600,7 m³
Висота 9,19 m
Кут нахилу даху 45°
Площа даху 308,52 m²
Ціна проекту 14 700 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z48

Проект Z48 являє собою приклад правильного функціонального будинку. Зовні будинок виглядає дуже сучасно - чого варте тільки кухонне вікно, яке огинає гострий, правильний кут кімнати. Фасад будинку оздоблено штукатуркою, але при бажанні ви самі маєте право вибрати матеріал для його обробки.

Важлива особливість цього проекту — камін. Він розташований у вітальні, після чого безпосередньо, через горище виходить назовні. Труба димоходу виконана з розмахом, вона широка і зручна.

Інтер'єр будинку дуже практичний і функціональний. На першому поверсі розташувалися гардероб, вітальня, з'єднана з їдальнею, кухня, комора та кабінет. Для кабінету передбачений окремий вхід, створений він для того, щоб гості, якi прийшли до вас, не відволікали членів вашої родини і навпаки.

Вітальня поділена на дві частини: перша — це зона відпочинку, там і знаходиться камін. А друга — їдальня, вона світліша, ніж зона відпочинку. На мансарді знаходяться три спальні, ще один гардероб і ванна кімната. У ванної кімнати є невелике доповнення у вигляді сушки для білизни.

Проект виконаний у кількох версіях. Ви можете вибирати, з якого боку буде розташована тераса. А також при необхідності можна встановити гараж.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )