Z44
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+3
107,2 м²
Житлова площа
118,6 м²
Загальна площа
ціна проекту
11 100 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z44 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Z44

 
загальна площа 118,6 м²
Площа забудови 78,4 м²
Кубатура 313,6 m³
Висота 7,7 m
Кут нахилу даху 40° / 12°
Площа даху 143,5 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 16,08m × довжина 17,18m
Ціна проекту 11 100 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця
Будівництво каркасного будинку Z44

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z44 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z44

Проект Z44 — це спокійний, збалансований будинок з двосхилим дахом і мансардними вікнами, який чудово виглядає як в міських, так і в сільських ландшафтах. В основі фасаду лежать дерев'яний каркас і штукатурка, що надає будинку ще більшу надійність, довговічність і безпеку. Ганок обладнано козирком, який тримається на колонах.

Розробляючи інтер'єр, наші дизайнери зробили акцент на комфорт, функціональність і на забезпечення всіх основних потреб життєдіяльності цілої родини. Важливим рішенням було планування кухні окремо від їдальні. Свободу і простір кухні додають великі і гарні, сучасні вікна. Також кухня має свою комору і вихід на терасу. Санвузол знаходиться у фронтальній частині будинку, так само як і кабінет.

На мансардному поверсі знаходяться спальні. Одна велика - батьківська і дві маленькі - дитячі. Велика ванна кімната розташована також у мансарді. На радість дітей, в кімнатах мансарди присутні фронтонні і слухові вікна.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )