Z39
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+7
65,9 м²
Житлова площа
84,0 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z39 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 42,9 м²
Проект будинку Z39 - план-схема 1
Другий поверх 41,1 м²
Проект будинку Z39 - план-схема 2

Z39

 
загальна площа 84,0 м²
Площа забудови 84,5 м²
Кубатура 188,4 m³
Висота 7 m
Кут нахилу даху 45°
Площа даху 93,6 m²
Рекомендовані мінімальні розміри ділянки шир. 15,58m × довжина 14,48m
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Будівництво каркасного будинку Z39

Рекомендовані мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z39 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z39

Проект будинку Z39, невеликий за своїм розміром, простий у будівництві і не займає багато місця на ділянці. Дуже добре виглядає критий білою черепицею ганок. Такий ганок виступає замість веранди і тераси одночасно, до того ж захищає вхiд від дощу. З такої тераси буде відмінно виглядати мальовничий доглянутий сад, розташований перед будинком.

Вітальня сполучена з кухнею і технічною кімнатою. По центру усього будинку проходить димохідна труба від каміна, останній повинен вас зігрівати в холодні зими, та й просто додати в інтер'єр деяку частку романтики. Крім усього іншого, камін дозволяє істотно заощадити на опаленні. Також на першому поверсі існує і додаткова кімната, розрахована на гостей. Ванну кімнату можна збільшити за рахунок перепланування вітальні.

На верхньому поверсі знаходяться дві спальні, гардероб і ванна кімната. Загалом, цей будинок дуже зручний для постійного проживання. Iснує декілька версій даного проекту, наприклад, з терасою, розташованою за чи перед гаражем, з додатковими вікнами. Є також версія у дзеркальному відображенні.

 


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )