Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z295
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+24
122,7 м²
Житлова площа
122,7 м²
Загальна площа
ціна проекту
13 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z295 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 68,7 м²
Проект будинку Z295 - план-схема 1
Другий поверх 54,0 м²
Проект будинку Z295 - план-схема 2

Z295

 
загальна площа 122,7 м²
Площа забудови 112,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 600 m³
Висота 8,05 m
Кут нахилу даху 22°
Площа даху 116 m²
Ціна проекту 13 500 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z295

Z295 — це акуратний двоповерховий будинок в ультрасучасному стилі, з чотирисхилим дахом. Всього на 114 м2 корисної площі розроблений зручний та функціональний інтер'єр для родини з 4 осіб.

Перший поверх займає денна зона — простора вітальня, об'єднана з кухнею та їдальнею. Перевагою цієї частини будинку є можливість практично будь-яких ділень приміщень завдяки стінним перегородкам. Комору можна ліквідувати, збільшуючи таким чином кухню. На першому поверсі розташовані, також, ванна кімната з вікном, велике підсобне приміщення та зручні сходи. На другому поверсі знаходиться нічна зона з трьома спальнями. Дві з них мають вихід на невелику терасу, а одна із спалень має ще й власну гардеробну. У великій ванній кімнаті з вікном помістяться зручна ванна, пральна машина і навіть душ. Про комфорт цієї частини будинку говорить, також, повна висота поверху 2,65 м.

Z295 — це цікава пропозиція будинку не лише для вузької ділянки. Кутовий вхід дозволяє розвернути будівлю на ділянці і розташувати її кухнею до входу.

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )