Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z25
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+3
112,1 м²
Житлова площа
112,1 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z25 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 59,2 м²
Проект будинку Z25 - план-схема 1
Другий поверх 52,9 м²
Проект будинку Z25 - план-схема 2

Z25

 
загальна площа 112,1 м²
Площа забудови 75,3 м² може не включати площу тераси
Кубатура 287,7 m³
Висота 7,45 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 122,35 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z25

Проект Z25 — це будинок сучасного типу, призначений для використання на дуже вузькiй чи нестандартнiй ділянці. У разі потреби можна відмовитися від ганку, що ще зменшить ширину будинку, і він поміститься навіть на ділянці шириною близько 12м2. Строга, запроектована на плані у вигляді прямокутника, форма будинку покрита двосхилим дахом.

З боку саду конструкцію будівлі різноманітить балкон над критою терасою. У нижньому поверсі існує можливість виконання додаткових бічних вікон у вітальні та кухні. Незважаючи на подовжену форму будинку, його внутрішньому змісту це анітрохи не шкодить, всі приміщення можна обставити цікаво і функціонально. Конструкція будинку надає значну свободу для перепланування, оскільки внутрішні капітальні стіни тут відсутні.

Значна перевага цього проекту — можливість облаштування горища. Цікавим візуальним рішенням даного проекту також є часткова обробка дерев'яного облицювання фасаду штукатуркою або фарбування в колірному поєднанні зі сталевою конструкцією балкона.

Проект чудово підійде для проживання в забудованих районах, так само як і для відкритої місцевості, наприклад, в оточенні високих дерев. Можливі, також, дзеркальна версія проекту, і кілька інших варіантів, таких як наявність гаража чи сараю.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )