Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z24
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+21
114,2 м²
Житлова площа
114,2 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z24 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 114,2 м²
Проект будинку Z24 - план-схема 1

Z24

 
загальна площа 114,2 м²
Площа забудови 159,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 810 m³
Висота 6,66 m
Кут нахилу даху 25° / 35°
Площа даху 204,8 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z24

Проект Z24 являє собою ідеальний будинок для сім'ї з чотирьох-п'яти чоловік. Проект дешевий і простий у виконанні, але разом з тим має привабливі лінії фасаду та покриваючий будівлю багатосхилий дах. Вхід до будинку розташований в невеликій ніші. Передній фасад різноманітить оригінальне кутове вікно у кухні, з якого відкривається вид на вулицю і сад.

Функціональне планування приміщень робить будівлю надзвичайно зручною у використанні. У холі передбачено додатковий простір для вбиральні, місце для шаф-купе, а також запроектований додатковий перехід безпосередньо на кухню через приміщення комори, що дозволяє полегшити розвантаження покупок. Також на першому поверсі розташована вітальня і кухня, поєднана зі світлою просторою їдальнею, з виходом на повністю криту терасу. На кухні передбачена практична комора.

Центральне розміщення труби димоходу і обширне господарське приміщення - додаткові переваги даного проекту (це набагато полегшує можливість встановлення опалювальної системи). Будинок одноповерховий, що дозволяє спростити розведення каналів механічної вентиляції з рекуперацією у внутрішньому просторі. Нічну зону складають три спальні і ванна кімната. У всьому будинку заощадили достатньо місця для гардеробних або шаф-купе. Оптимальне розташування приміщень дозволяє не помічати відсутність вікон в бічних стінах. Також завдяки цьому будівля прекрасно розміститься на відносно вузькій ділянці.

Проект може виступати в дзеркальному відображенні, або за бажанням замовника у варіанті з гаражем або вікнами в бічних стінах (див. інші варіанти). Доступна також версія проекту цього будинку з мансардним поверхом — проект Z84.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )