Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z22
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+1
157,0 м²
Житлова площа
187,8 м²
Загальна площа
30,8 м²
гараж
ціна проекту
13 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z22 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 187,8 м²
Проект будинку Z22 - план-схема 1

Z22

 
загальна площа 187,8 м²
Гараж 30,8 м²
Площа забудови 227,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 521,6 m³
Висота 6,43 m
Кут нахилу даху 28°
Площа даху 336,56 m²
Ціна проекту 13 500 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z22

Проект Z22 являє собою одноповерховий будинок з бічним гаражем. Оздоблення фасаду елементами з просоченої деревини та каменю надає будівлі індивідуальний характер. Будинок припаде до смаку особам, які цiнують комфорт одноповерхових приміщень. Цей проект підійде для ділянок, розташованих як з сонячної сторони, так і у затінку. Критий ганок прикрашає фасад будівлі і захищає вхід під час непогоди.

У відносно великому передпокою можна зробити гардероб або господарське приміщення. З передпокою також можливий вихід у гараж, що полегшує розпакування покупок і багажу. Гараж також передбачає додатковий простір для господарського приміщення або складу, з виходом у сад. У задній частині гаража розташована зона для зберігання дров або садово-городнього інвентарю.

Внутрішній інтер'єр чітко розділений на дві зони. В основному просторі розташовані вітальня з кухнею, коридор, що веде до кухні, спальня, невеликий санвузол та комора. Спальню можна використовувати в якості кабінету з безпосереднім доступом в передпокій, яка в цьому випадку буде виконувати функцію своєрідної приймальні.

Основний простір займають вітальня з каміном і їдальня з виходом на терасу. Кухня, в залежності від уподобань господарів, може бути окремою або суміщеної з їдальнею. Поруч з кухнею вдалося локалізувати невелику комору.

Широкі вікна у вітальні і їдальні забезпечують гарне освітлення і красивий вид на сад. У центральній спальні, де можна розташувати незалежний вихід на садову терасу, передбачено місце для гардероба.

Безсумнівною перевагою цього одноповерхового будинку є можливість розташування будь-яких установок на горищі.

Базова версія проекту передбачає традиційну конструкцію даху і стелі. Це дозволить, при необхідності, заощадити додатковий корисний простір на горищі.

Даний проект доступний у версії дзеркального відображення. Існує також можливість виконання еркера, тераси бічній або передньої — (щоб уникнути занадто яскравого сонячного освітлення з боку фасаду).

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )