Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z200
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+16
84,7 м²
Житлова площа
171,7 м²
Загальна площа
32,8 м²
гараж
ціна проекту
13 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z200 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 171,7 м²
Проект будинку Z200 - план-схема 1

Z200 Комфортабельний одноповерховий дім з фронтальним гаражем на два автомобіля.

 
загальна площа 171,7 м²
Гараж 32,8 м²
Площа забудови 257,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 1 413 m³
Висота 6,7 m
Кут нахилу даху 25°
Площа даху 303 m²
Ціна проекту 13 500 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля
Будівництво каркасного будинку Z200
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z200

Z200 – це комфортабельний одноповерховий будинок останньої колекції  VELA.  В інтер'єрі присутні  цікаві функціональні можливості: перехід з гаража на два автомобілі в будинок  через гардероб, зручна комора з доступом прямо з кухні, можливість відділення кухню від вітальні за допомогою розсувних дверей, чітке розділення нічної та денної зон. Для того щоб можна було пристосувати простір на горищі під зону відпочилу, майстерню тощо,  у холлі  передбачено місце для сходів.

Простора вітальня добре освітлена завдяки великим вікнам, а для прихильників святкувань за столом їдальня розташована біля еркеру, який  відкриває чудовий  вид на сад. З іншого боку їдальні можна розмістити привабливий настінний акваріум, волога від якого освіжатиме повітря в кімнаті протягом усього року. Особливим місцем дому є спальня батьків з приватним виходом на криту терасу.

Дім можна обігрівати багатьма способами почавши від  сучасного способу обігріву за допомогою біомаси – деревних пелет, закінчуючи  вугіллям або газом (використовуючи для цього велику господарську комору у гаражі).

Фасади Z200 відрізняються сучасною хоча і спокійною та зваженою архітектурою з оригінальними додатками. У весняні, літні та осінні вечори можна сидіти на критій терасі з видом на сад.

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )