Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z19
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+6
121,0 м²
Житлова площа
156,8 м²
Загальна площа
35,8 м²
гараж
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z19 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 156,8 м²
Проект будинку Z19 - план-схема 1

Z19

 
загальна площа 156,8 м²
Гараж 35,8 м²
Площа забудови 187,8 м² може не включати площу тераси
Кубатура 445,4 m³
Висота 7,29 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 280,88 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Будівництво каркасного будинку Z19
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z19

Проект Z19 — це одноповерховий будинок з переднім гаражем для одного або кількох автомобілів. Прості і строгі форми забезпечують швидке і економічне будівництво. Конструкція перекриття дозволяє, в міру зростаючих потреб господарів, облаштувати горище. Характер і стиль будівлі підкреслені дерев'яним і кам'яним оздобленням фасаду.

Через критий вхід можна потрапити в коридор, а звідти - безпосередньо до гаражу і холу. Хол являє собою центральну частину серед окремих функціональних зон. У даному проекті можна виділити денну та ізольовану — нічну зони. Простора вітальня суміщена з кухнею. У їдальні запроектований еркер і кухня з коморою. У вітальні також можна виконати еркер, а завдяки виходу на терасу, відчути себе в єдності з природою і насолоджуватися мальовничим видом на сад. Другу частину будинку, нічну, представляють собою три кімнати, ванна і туалет. У кожну зі спалень можна потрапити з холу, а також у холі передбачено місце для просторих шаф, що полегшує господарям підтримання порядку у домi.

Великий гараж вміщує додатковий простір для зберігання інвентарю, а при необхідності до нього можна приєднати господарське приміщення, щоб вмістити додаткові речі.

Цей будинок чарівний і милий, ідеальний, щоб задовольнити потреби всіх його мешканцiв і створити атмосферу домашнього затишку.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )