Z18
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+14
169,6 м²
Житлова площа
186,6 м²
Загальна площа
ціна проекту
10 900 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z18 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
Перший поверх 98,0 м²
Проект будинку Z18 - план-схема 1
Другий поверх 71,6 / 88,6 м²
Проект будинку Z18 - план-схема 2

Z18 Будинок що поєднує в собі класику з сучасними рішеннями

 
Житлова / загальна площа 169,6 / 186,6 м²
Площа забудови 127,3 м²
Кубатура 461,2 m³
Висота 9,07 m
Кут нахилу даху 40°
Площа даху 220,6 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 18,28m × довжина 19,58m
Ціна проекту 10 900 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця
Будівництво каркасного будинку Z18

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z18 - розміри ділянки
 

Фасади

 

Z18

Проект будинку Z18 виконаний на площі, наближеної до квадрата. Зовнішній вигляд фасаду з'єднує класику з сучасними рішеннями. Ефектний конвертний дах, мансардні вікна, еркери, балкони й симпатична напівкругла тераса, а також класичні колони — все це робить будинок привабливим і елегантним.

З холу можна потрапити на сходи і до вітальні, яка може відігравати роль кабінету. Передпокій представляє собою просторе і світле внутрішнє приміщення. В основній кімнаті виділена зона для відпочинку, а також кухня з каміном і місцем для телевізора. Труба димоходу запроектована таким чином, що з'являється можливість розташування зовнішнього каміна на критій терасі (в цьому випадку можна збільшити простір вітальні). При кухні розташована маленька, але зручна комора. У великій ізольованій кухні передбачена обідня зона. На другому поверсі існує можливість розташування до трьох спалень з гардеробами і двох ванних кімнат (одна з них доступна зi спальні). Дві спальні мають балкони, з видом на сад.

Проект може виступати в кількох варіантах: наприклад, з бічною терасою, з ванною кімнатою на першому поверсі, без балконів. Доступна також версія проекту з гаражем (одно-або двомісним). Всі проекти і варіанти доступні також в дзеркальному відображенні.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )