Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z12
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+4
69,7 м²
Житлова площа
69,7 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z12 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 69,7 м²
Проект будинку Z12 - план-схема 1

Z12

 
загальна площа 69,7 м²
Площа забудови 87,8 м²
Кубатура 184,7 m³
Висота 7,09 m
Кут нахилу даху 40°
Площа даху 141,27 m²
Рекомендовані розміри ділянки шир. 17,34m × довжина 15,74m
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля

Рекомендовані розміри ділянки

Проект будинку Z12 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z12

Величезна перевага проекту будинку Z12 — можливість раціонального використання горищного приміщення при подальшій експлуатації. Проста конструкція будівлі передбачає наявність лише несучих стін, що забезпечує широкі дизайнерські можливості внутрішнього планування.

Ще однією перевагою даного проекту є елегантна економічна форма будинку з двосхилим дахом, компактна і недорога у будівництві. Завдяки універсальності і простоті проекту, роботи з його зведення можуть просуватися надзвичайно швидко.

Внутрішній простір розділено на денну і нычну зони (дві спальні і ванна кімната). Також тут присутня вітальня і їдальня, суміщена з кухнею. У холі передбачено підсобне приміщення, вхід до якого доступний і з кухні, що дозволяє раціонально використовувати простір. Центральне розташування основного димоходу дозволяє скоротити витрати на опалення і зробити експлуатацію будівлі економічно вигідною. До того ж, це спрощує установку сучасного каміна, для опалення та водонагрівання.

Ви можете замовити цей проект у варіанті з мансардою. При цьому планування першого поверху залишається тим же, а горищне приміщення може використовуватися на ваш розсуд. Для цього на плані зазначено можливе розташування сходів. Завдяки простій конструкції будівлі, перепланування стане доступною і економічною справою.

Проект доступний також в дзеркальному відображенні і може передбачати гараж або сарай. Він може також містити деякі доповнення, такі як мансардні вікна або гострий козирок над входом, з невеликими віконцями.

Дизайн фасаду дещо відрізняється від класичних будівель додатковими сучасними деталями. Тим не менш, він дуже гармонійно впишеться в будь-який тип ландшафту.

  


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )