Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z116
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+2
163,4 м²
Житлова площа
221,8 м²
Загальна площа
18,8 м²
гараж
ціна проекту
14 700 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z116 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 124,3 м²
Проект будинку Z116 - план-схема 1
Другий поверх 97,5 м²
Проект будинку Z116 - план-схема 2

Z116

 
загальна площа 221,8 м²
Гараж 18,8 м²
Площа забудови 195,6 м²
Кубатура 1 663,95 m³
Висота 8,31 m
Кут нахилу даху 35°
Площа даху 135,1 m²
Рекомендовані розміри ділянки шир. 18,21m × довжина 23,91m
Ціна проекту 14 700 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля

Рекомендовані розміри ділянки

Проект будинку Z116 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z116

Проект Z116 є домом дуже елегантного і оригінального дизайну. Його класична форма збагачується сучасними мансардними вікнами і вузьким еркером. Світлі кольори стін знаходяться у повній гармонії з природним відтінком темної деревини. Чудовим доповненням до проекту є також плитка сiрого кольору, яка надає інноваційний характер усій будівлі.

Серцем будинку Z116 є простора, світла вітальня. Великі вікна дозволяють сонячному світлу вільно надходити всередину. Завдяки цьому, вітальня виглядає великою і чудово освітленою. Кухня відкритого типу візуально збільшує приміщення. Вона частково розміщується у еркері, з якого відкривається гарний вид на сад. Звідси можна швидко потрапити в комору, яка є ідеальним місцем для зберігання продуктів і побутових речей. На першому поверсі знаходиться також ще одна простора кімната поруч із санвузлом. Гараж з підсобним приміщенням має прямий доступ до будинку.

На другому поверсі розташувалися цілих чотири просторі спальні. Тут достатньо вiльного простору для особистих гардеробних, а також знаходиться вихiд на балкон. Великі вікна у ванній кiмнатi створюють тут багато природного освітлення для повсякденного комфорту. Z116 є проектом для особливих людей. Його новаторський характер і елегантні аксесуари пiдкреслюють творчу натуру свого господаря. Хочете побудувати будинок феноменального характеру? Дивлячись на проект, думаєте, що це щось приголомшливе? Саме цей будинок є втіленням вашої мрії? Дуже добре! Замовте його просто зараз і почніть нову сторінку свого життя!

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )