Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z10
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+29
140,1 м²
Житлова площа
140,1 м²
Загальна площа
ціна проекту
13 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z10 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 140,1 м²
Проект будинку Z10 - план-схема 1

Z10

 
загальна площа 140,1 м²
Площа забудови 200,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 1 170 m³
Висота 7,06 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 267 m²
Ціна проекту 13 500 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z10

Проект будинку Z10  має прямокутну форму. Нехитра конструкція будівлі збагачується мансардним вікном в їдальні, скляним виступом над входом і терасою. Будинок має підкреслено масивну конструкцію даху і стелю дерев'яної конструкції.

Даний проект також може бути реалізований з подальшим використанням горищної площі, яка складає більше 40м2. Для цього в плануванні передбачені сходи. Внутрішній простір будинку складається з вітальної і спальної зон. Житлове приміщення може бути збільшеним за рахунок критої тераси з каміном, яка може також виконувати функцію вітальні. Кухня може бути ізольованою або поєднаною з їдальнею, що створює цікаве інтер'єрне поєднання. У залежності від її розташування, з вікна видно вхід на ділянку. Будинок також надає безліч допоміжних приміщень, таких як комора, велика кімната для господарських потреб, ванна кімната.

Проект Z10 припаде до смаку всім любителям одноповерхових будівель. Його проста конструкція дозволяє знизити витрати на будівництво. Крім цього, даний проект може бути двоповерховим, за рахунок використання додаткового простору на горищі.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )