Підписатися:
Мы в Instagramm

Нові проекти Z500

Відповіді на найбільш поширені питання

 • Яка вартість зведення коробки будинку? Зазвичай, зведення коробки будинку для 80% наших клієнтів становить 350-480 долл. За 1 кв.м. загальної площі проекту. Вказана вартість включає в себефундамент; перекриття між поверхами (якщо вони передбачені); стіни; покрівельну конструкцію з черепицею; зовнішнє оздоблення стін; вікна. Вартість будівництва 1 кв.м. може бути вище зазначеної ціни в наступних випадках: 1. При реалізації проекту забудовник вибрав дорогі декоративні матеріали (нано-штукатурка, керамічна черепиця, алюмінієві вікна тощо) 2. Будинок має невелику площу (менше 70 м2). 3. Ділянка забудовника знаходиться в важкодоступному місці, куди доставити матеріали буде дорожче (наприклад, ділянка знаходиться в горах, і потребує доставки матеріалів гвинтокрилом).

 • Де можна подивитися точні розміри приміщень, зазначених у проекті? Планування з зазначеними лінійними розмірами кімнат розміщені на нашому сайті. Ви можете завантажити їх, натиснувши на кнопку "лінійні розміри приміщень PDF", яка розташована праворуч від планування будинку, але зробити це можна тільки після реєстрації на сайті. Якщо для даного проекту не передбачені лінійні розміри, ви можете зробити запит на їх публікацію на сайті. Розмістити планування з лінійними розмірами ми може тільки для тих проектів, які є в наявності.
 • Як розуміти зазначений у проектах вислів "керамічні блоки, газобетон"? Представлені проекти передбачають газобетон 375 мм. Його можна замінити на керамічні блоки 380.
 • Яку висоту аттикової стіни передбачають проекти? Її висота сягає орієнтовно 90-100 см. Наші проекти мансардних будинків включають два розміру площі другого поверху. Ці цифри слід правильно розуміти — висота стелі на мансардному поверсі може коливатися в межах 90-280 см, а тому більша площа — це площа підлоги, а менша — для простору на висоті від 1,9 метра.
 • Який фундамент передбачається у ваших проектах? Збірно-монолітний фундамент, устрій якого здійснюється стрічковим способом. Фундамент включає в себе подушку і будівельні блоки в два ряди.
 • Як купується проект? Щоб придбати проект, який вас зацікавив, вам потрібно на нашому сайті оформити замовлення, натиснувши кнопку "замовити" праворуч від візуалізації проекта. У формі що з'явиться повідомити нам свої дані паспорта — вони будуть використовуватися для укладення договору і для того, щоб сформувати рахунок на оплату. Після того, як оплата проводиться в розмірі 100%, вам буде вислана необхідна будівельна документація.
 • Чому у проектах відсутні вентиляційні канали? На сайті представлені не самі проекти, а їх ескізи. Подробиці із зазначеними вентиляційними каналами доступні в самому проекті.
 • Який матеріал для покрівлі передбачають ваші проекти? Проекти розраховані на будь-який з існуючих видів черепиці.
 • Чи вносяться зміни у вже наявний на сайті проект? Якщо так, то яка їх вартість? Внесення змін можливо у відповідності до ваших ескізів. Після того, як вони будуть отримані, ми зможемо прорахувати зміни у вартості.
 • Який рівень сейсмічної активності передбачено в проектах? Наші будинки розраховуються на рівень сейсмічної 6-бальної активності.
 • Який поект користується найбільшою популярністю? Статистика останніх продажів демонструє, що найчастіше клієнти купують проект Z10.
 • Як слід розуміти поняття "адаптований проект"? Іноді виникає необхідність у зміні проекту у відповідності з актуальними будівельними нормами.Тут можлива зміна стінового пирога, перенесення місця розташування котельної, зміна висоти стель.
 • Якою мовою випускається проект? Документація надається російською мовою.
 • Яку висоту стель передбачають ваші проекти? Висота стелі в наших проектах на першому поверсі - 2,8 м, другий - 2,7 м.
 • Що входить у вартість проекту? Архітектурно-будівельний розділ проектної документації. Інженерний розділ оплачується додатково.

 • Які матеріали передбачаються для зведення стін? Зовнішня стіна являє собою пиріг з газобетону 375 мм і утеплювача 50 мм, несуча стіна — це газобетон 250 мм, перегородки — газобетон 100 мм. Газобетон можна замінити на керамічні блоки 380, 250 та 120 мм відповідно. Всі ці параметри відповідають ДБН. В окремих проектах замість утеплювача 50 мм передбачено утеплювач 100 мм, товщина газобетону або керамічних блоків у зовнішній стіні при цьому така ж сама.
 • Яка система опалення в ваших будинках?
  Будинки опалюються за допомогою газового котла.
 • Яку товщину несучих стін передбачає проект? Несучі стіни виконуються товщиною 250 мм, зовнішні - 380 мм, перегородки - 100 мм. Це повністю відповідає діючим будівельним нормативам.
Нижче наведений приклад проектної документації, яку ви отримаєте

Поділитися з друзями:   

Прокоментувати статтю

Пользователь
Вход/быстрая регистрация
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )