Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Проекты однокомнатных домов

Знайдено проектів: 399

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти будинків з кімнатою на першому поверсі: фото, каталог

Мансардні та двоповерхові будинки досить популярні серед забудовників у 2020 році. На певних ділянках тільки такі будівлі й можна розмістити. У цьому розділі ми вирішили зібрати плани мансардних та двоповерхових однокімнатних будинків (зі спальнею на першому поверсі), ціни на які знаходяться на середньоринковому рівні.

Дворівневе планування проектів однокімнатних будинків: переваги

Розміщення всіх приміщень на двох рівнях, безперечно, має ряд переваг:

  • Двоповерхові та мансардні будинки економніші в реалізації під ключ в порівнянні з одноповерховим котеджем тієї ж площі: площа даху й фундаменту буде набагато менше, а це суттєві показники витрат. Вартість покрівлі та фундаменту може скласти близько 30% усього кошторису!
  • Будова з дворівневим плануванням займає набагато менше місця на ділянці ніж одноповерхова.
  • Дворівневе планування однокімнатних будинків (зі спальнею на першому поверсі) Z500 передбачає чітке розділення зон: другий поверх присвячений нічній зоні, а перший — денній.

Але необхідно враховувати, що переміщення з поверху на поверх може виявитися втомливою справою, а іноді й небезпечною: ніякі сходи не зможуть на 100% гарантувати вашу безпеку (особливо це актуально для людей похилого віку та сімей з маленькими дітьми). Тому якщо місце дозволяє, на першому поверсі намагаються спроєктувати додаткову спальню, а то і дві.

Саме такі готові проекти однокімнатних будинків (фото, ескізи, схеми, відео доступні на сайті) можна подивитися в цьому розділі нашого каталогу.

Дизайн однокімнатних будинків Z500

Проекти котеджів зі спальнею на першому поверсі з цього розділу за стилями можна розділити на два типи: сучасні класичні проєкти двоповерхових будинків та сучасні хай-тек. І ті, і інші лаконічні за своїм естетичним змістом: вони створені без архітектурних та художніх надмірностей, які могли б «перевантажити» будинок. Щоб приватний будинок простої форми не виглядав примітивно, при його проектуванні архітектори Z500 використовують аркади для оформлення вхідної групи й терас, застосовують цікаві поєднання різних оздоблювальних матеріалів на фасадах, які змінюють вигляд житлового будинку (в деяких випадках використовують й інші заходи). Вдале дизайнерське рішення дозволяє за допомогою тільки цих елементів зробити будь-який будинок оригінальним, стильним й елегантним, створювати кращі проекти двоповерхових та мансардних будинків.

Незалежно від архітектурного стилю мансардні та двоповерхові будинки зі спальнею на першому поверсі ергономічні та затишні. Практично в будь-яке приміщення є зручний швидкий доступ, вони вдало розташовані, в залежності від призначення. Комора поруч з кухнею, технічні приміщення в одному блоці, часто поруч з гаражем, гардеробні та ванні кімнати поруч зі спальнями. Для максимально раціонального використання площі в невеликих будинках кімнати намагаються зробити просторіше шляхом меншої площі сполучних і технічних приміщень. Архітектурні проєкти двоповерхових будинків на нашому сайті зрозумілі й легкі в засвоєнні.

Замовляючи в нашій компанії типові та індивідуальні проекти двоповерхового будинку, ви отримуєте всі 5 розділів проектної документації. Архітектурна частина складається з архітектурно-будівельних креслень, в яких вказані точні геометричні параметри нового будинку; конструктивної частини, що представляє конструктивні характеристики фундаментів, перекриття, покрівлі, деталізовані креслення вузлів та певних деталей; планів розводки водопостачання і каналізації; планів розводки вентиляції, опалення, обв'язку котла; плани розводки електропостачання. Інженерні розділи проєкту, доступні за додаткову плату, ціна вказана у формі замовлення проекту. Детальніше про це читайте тут.

Щоб купити проект двоповерхового будинку або мансардного котеджу, вам необхідно оформити замовлення на сторінці обраного вами варіанту проєкту, через кнопку «замовити», яка розташована праворуч від візуалізації будинку.

Приємного перегляду!

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )